Wpis z mikrobloga

@sheepson: Ja urodziłem się na ziemiach poniemieckich i skontaktowałam się z kobietą, która mieszkała dokładnie tym samym pokoju w którym ja mieszkałem i okazało się że te dwa dwie miejscowości maja obecnie też bardzo podobny kod pocztowy
  • Odpowiedz
Śmieszna historia. Ja jak się przeprowadziłem, to najpierw miałem kod 96-3XX a potem 05-8XX (nie podaję żeby mnie nie wystalkować), a więc były to dwa zupełnie różne kody pocztowe
  • Odpowiedz
@sheepson: aha więc uznajemy to jako ośrodek interesów życiowych - należy odprowadzać podatki w Polsce gdyż pozostajesz naszym rezydentem podatkowym. pozdrawiamy US Poznań
  • Odpowiedz
@sheepson: To tak jakbyś wygrał piątkę na loterii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam jedynie kolektury gdzie taką wygraną wypłacają. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sheepson: Inna ciekawostka to taka, ze w Chicago zyje wielu Polakow, IL (Illionois) to rowniez skrot dla panstwa Izrael, gdzie tez zyje wielu Polakow, a 60631 to kod Poznania - miasta w Polsce, gdzie tez zyje wielu Polakow. W dodatku zarowno mieszkancy Chicago, Izraela i Poznania to znani dusigrosze. Niesamowite.
  • Odpowiedz