Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy.
Gdzie znajdę 8 sezon gry o tron z napisami pl i dobra jakością, tak żeby dało się to pobrać na telefon, ale może być też bez pobierania.
Patrzylam na pare stron, i pobieralam ze sklepu play apki ktore umożliwiają pobieranie filmów w tle, ale nie mogło mi wykryć tego, nie mam pojęcia czemu.
#graotron #serialeonline #pomocy #technologia
  • 18
@Filippa: torrenty a napisy to sobie dociagniesz do tego. Grupahatak chyba robiła polskie

Chociaż ogólnie to bym pobrał na pc i zgrał na telefon bo u mnie akurat prędkość lepsza niż wifi na telefonie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: ludzie licencja kosztuje grosze, a wy męczycie się z jakimiś ujowymi torrentami, dodawaniem napisów, pewnie ścieżka nie będzie się zgadzać. Miesięczne licencję kupisz na allegro za około dyszke
@BorysKafarov okej, dodalam napisy, teraz mam kolejne pytanie, jak mam zapisać film z napisami w jakimś folderze w telefonie? W VLC w ogole takiej opcji, nie ma. Chcialabym dodać ten film na cda, na konto prywatne
@ysk_
@Filippa: Ło pani co ty kombinujesz ?

Jak chcesz wgrać napisy do filmu to albo:

-musisz zmuxować w obraz (hardcoded) - czyli napisy stają się częścią obrazu

-musisz zrobić softcoded czyli napisy będą dodane do pliku video i nie będą jako osobny plik w folderze i będzie je można wybrać z poziomu playera jako napisy nie "z dysku" tylko już wgrane w film

Żadnej z tych rzeczy nie zrobisz pewnie na
@Filippa: To już ci nie powiem. Nie używam polskich torrentów bo to jedna wielka kupa gówna z premium kontami, rejestracją i innym badziewiem utrudniającym życie

Tylko i wyłącznie "międzynarodówki" ala 1337x albo rarbg. Ale polskiego stuffu tam nie znajdziesz

A tak w zasadzie to po co ci to na cda ? Ty chcesz to oglądać czy co
@BorysKafarov ech, czyli chyba wychodzi na to, że muszę wejść na kompa, a jest w #!$%@? stary i wolno się odpala xD ale nawet i to bedzie łatwiejsze niz #!$%@? się z tym na telefonie.
A polecasz może jakieś wtyczki do chroma do pobierania filmów? Bo kiedys mialam jakas i fajnie pobieralo filmy z yt, a wczoraj znalazłam na jakiejś stronie got z napisami ale problem byl taki właśnie ze na telefonie