Wpis z mikrobloga

@Exenex: Kto zmuszą ( jak SONY do abonamentu ONLINE ) do LEDÓW - nikt :)

Jak mówię Maluchem i Mercedesem dojedziesz nad morze, ale komfort jazdy będzie inny.

na PC i Konsoli zagrasz - ale doznania są zupełnie inne, ale z taką różnicą że benzyna do Malucha i Mercedesa kosztuje tyle samo - a gry na konsole są droższe od PC :D ( #!$%@? graczy konsolowcyh poziom master )

Widać różnicę
  • Odpowiedz
Widać różnicę ? po co się męczyć na gówno konsolach


@cin123654: to już nie moja wina, że nic do Ciebie nie dociera, a w dodatku nie potrafisz uszanować czyjegoś odmiennego zdania ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Exenex: Masło maślane odpowiadasz. Odpowiem za ciebie na moje pytanie :

Ból 4 liter że ktoś wydaje sporo kasy aby zagrać w lepszej jakości grę, cały wywód waszej 3 chodzi tylko i wyłącznie o KASĘ - że ktoś ma czelność wydać pieniążka na sprzęt ( nie ważne czy świecący czy nie ). I tutaj te osoby boli że ktoś może mieć dobry sprzęt i zagrać np w CP w jakości lepszej
  • Odpowiedz
Ból 4 liter że ktoś wydaje sporo kasy aby zagrać w lepszej jakości grę


@cin123654: Raczej śmieszy nas, że traktujesz to jako wielkie osiągnięcie życiowe, zwłaszcza w kontekście cyberpunka 2077, który jest po prostu średniakiem. Chcesz kupować komputer za 20k? Nikt nie broni. Ktoś chce kupić gierkę za 400 zł? Przylatujesz Ty i piszesz te swoje głupoty xDD

cały wywód waszej 3 chodzi tylko i wyłącznie o KASĘ


O jaką kasę?
  • Odpowiedz
@cin123654: Pussiak, ty to tak atakujesz @Exenex co wpis. Jakiś kompleks masz? Natomiast nie odpowiadasz na moje pytania, bo ci się spięcia robia, w miejscu gdzie powinien być mózg. Po pierwsze, jak ty możesz komuś wypominać ból dupy XD ty jak miałeś ból dupy yo usunąłeś sobie konto i zaczales pisać bajki, ze ktoś ci ukradł. Stary chłop XD teraz siedzisz na wykopie i leczysz kompleksy. Twoim osiągnięciem życiowym jest, ze
  • Odpowiedz
@cin123654 co ty za pierdoły opowiadasz to ja nawet nie XD

Gry są częściej w lepszej jakości na konsole bo właśnie pod nie są pisane.

Cena zestawu pc i cena konsoli robi różnicę i nie można jej pomijać.

Subskrybcje na online to tak samo darmowe gry co miesiąc i bardzo dużo przecen.

Ps5 i xsx nie odpalają gier na low 30 bez rt. (Rt faktycznie jest słabej jakości to fakt).

Zatrzymałeś się
  • Odpowiedz