Wpis z mikrobloga

@Kolarzino Od początku drugi napad był dużo mniej sensowny niż pierwszy. Było widać że poszli w więcej emocji. W więcej grania minami bohaterów i dodali więcej WOW scenami akcji :)

@Rafaello91 W 1 szej części jeszcze to odwalanie przeciwko profesorowi miało jakieś podłoże sensowne. Było to podparte jakoś fabularnie (z wyjątkiem Tokio ale ona jest w ogóle tutaj po prostu jakoś bez logiki od początku). Teraz? Odwalimy coś bo w sumie ja
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Stranger Things też jechał równo w dół z każdym sezonem. No ale Dom z papieru to i na liga bo tu już wcześniejszy sezon to była nędza. A oni dalej ciagna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Rafaello91: nie dałem rady dokończyć pierwszego odcinka. Super zaplanowany skok, profesor geniusz a od początku robią durne błędy. Bardziej mnie to #!$%@?ło niż ciekawiło.
  • Odpowiedz
@Rafaello91: Pierwszy napad polegał na unikaniu przemocy i konfliktu z policją. Profesor co chwila miał jakiś dobry plan, szantaż, podsłuchy itp. W sezonach 3-5 zdecydowali się pójść bardziej w stronę akcji... i co mogę powiedzieć, wygląda to okropnie amatorsko. Jako osoba zainteresowana bronią palną vo chwila zgrzytam zębami, że przy serialu takiego formatu zabrakło im najwyraźniej na planie konsultanta do tych spraw, a aktorów nie wysłali ani razu na strzelnicę lub
  • Odpowiedz
@Rafaello91: ten serial był strasznie dziecinny w argumentacji wyborów bohaterów - albo nawet zupełnie nielogiczny, bo nawet w tabaludze więcej ciągów przyczynowo-skutkowych było. Tak jakby postać specjalnie wybierała jakaś niedorzeczną kabałę, bo idzie po sznurku scenariusza. Co ciekawe, we wszystkich hiszpańskich produkcjach to widzę xD
  • Odpowiedz
@Kolarzino: ja już se odpuściłem najnowszą serię (zwłaszcza, że i tak nie wyszła w całości tylko kurka pół xD) ale różowa oglądała, więc siłą rzeczy coś tam słyszałem. Nadal w większości przegadana telenowela. Ja podziękuję. Szkoda marnować kilku godzin.
  • Odpowiedz
Chyba dużo osób poddało się po powrocie Tokyo na motorze xD Ja już od pewnego czasu wyczuwałem nadciągającą telenowelę i powoli odpuszczałem oglądanie z żoną, ale to był już gwóźdź do trumny xD
  • Odpowiedz
Ja przestałem oglądać w połowie 3 sezonu zdaje się, bo główni bohaterowie zaczęli zachowywać się irracjonalnie jak naćpani nastolatkowie ze schizofrenią i podtruci czadem.
  • Odpowiedz