Wpis z mikrobloga

@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: ale oczywiście fanboye konfederacji wkleją grafikę "Konfederacja głosowała wbrew PIS najczęściej". Tylko potem gdyby to wziąć pod lupę, to głosują z PIS w sprawach kalibru aborcja / #!$%@? ładu kostytucyjnego / stan wyjątkowy, a przeciw przy sprawach typu "Ustawa o wprowadzeniu programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenie wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczanie"
@uhu8 Skąd się biorą tacy jak ty, o których mówił Wałęsa?

#!$%@? ładu kostytucyjnego

Ja zrobiłem i wyszło mi, że to lewacy z PiSem niszczyli w Polsce praworządność.

SLD głosowało z dyktatorem™ Kaczyńskim za bezprawnym przekazaniem danych osobowych z bazy PESEL, aby odbyły się niekonstytucyjne wybory.

SLD, PSL i Polska 2,50 złamały Konstytucję, głosując z dyktatorem™ Kaczyńskim za ustawą ratyfikacyjną przekazującą kompetencje na rzecz UE - możliwość nakładania podatków i zadłużania się.
Volki - @uhu8 Skąd się biorą tacy jak ty, o których mówił Wałęsa?
#!$%@? ładu kostytu...

źródło: comment_1630972417RQ2oF8rGNzkaJIFYeU7TlH.jpg

Pobierz
@uhu8

głosują z PIS w sprawach kalibru aborcja

Po pierwsze ochrona praw człowieka, w tym prawo do życia, jest wpisany program partii, więc to PiS głosuje jak Konfederacja.
Po drugie obecny stan prawny dotyczący aborcji został ukształtowany przez wyrok TK, a nie przez głosowanie.
@Volki ale sobie pod własną opinię wyciągnąłeś co drugi. Napisz za czym były te głosowania, a nie "gałąź gospodarki".

Rownie dobrze można napisać, że kkncederacja jest za karmieniem zwierząt głównem i obdzieraniem ze skóry. Bez podania konkretów to sobie można "na chlopski rozum" dyskutować.
@Volki chodziło mi o "gałaz gospodarki", a nie o to ze nie pamiętam. Naciągasz fakty (ze to ważna galaz gospodarki) nie podając szczegółów. Teraz kumasz? (Pewnie nie bo jak byś zrozumial to byś za Konfederacja nie był).

I tak w co drugim przykładzie.
@ShooleR
Jakbyś zrozumiał, że gałęzie się rozwidlają, tworząc kolejne rozgałęzienia, to byś nie był pisowcem.

I tak w co drugim przykładzie

No dawaj, wymieniaj po kolei,
@Volki Jakbyś wiedział, że gospodarka dzieli się na dokładnie 86 gałęzi i hodowla futerkowcow nie jest na liście bezpośrednio wyróżniona to może mielibyśmy o czym gadać. Może załapałbyś też parę innych rzeczy np to że konfederacja ma tyle z gospodarka wspólnego co ja z PiS i ty z inteligencja :)
@ShooleR A ta prawda jest zapisana gdzieś w kosmosie? xD

Pajacu, to że ktoś sobie coś podzieli wg własnego widzimisię, to nie oznacza, że to jest jedyna prawda xD

Typowy lewacki dzban, który jedynie swoje mądrości czerpie z google, bo inaczej nie potrafi myśleć samodzielnie xD
@Volki to nie sa prawdy objawione tylko standardy komunikacji, żeby nie wprowadzać w błąd. Dlatego w dyskusji podaje się dane liczbowe, a w demagogii dane opisowe typu "wszyscy", "zawsze" albo naciąga się różne zjawiska pod konkretne określenia np jak chcą ci zamknąć kiosk bo sprzedajesz na lewo fajki to mówisz ze rzad chce zamknąć "ważna gałąź gospodarki".

Zreszta - wystarczy się z tobą nie zgodzić i juz wyzywasz od lewaków, a pojecie
@ShooleR

standardy komunikacji, żeby nie wprowadzać w błąd

Buhehehe xD Rozumiem, że mówisz też językiem prawnym jak w ustawach jest zapisane? xD xD Jaki ty jesteś lewacki xD xD xD

Ty nawet nie trzymasz się standardów języka polskiego xD xD