Wpis z mikrobloga

najzabawniejsze że ta prostytutka odmówiła a Polacy się wypieli z uśmiechem na ustach dodając ładuj śmiało


@petarda: po prostu za mało jej zaproponował, spermiarze to pewnie dają 500 filmik jak ssie lizaka
nie powtarzaj tego mitu, że tylko single są poszkodowani. Obrywają też bezdzietne małżeństwa w ten sam sposób.


@pottymouth: nie powtarzaj tego mitu, że tylko single i bezdzietne małżeństwa są poszkodowane. Dzietne małżeństwa są również poszkodowane, oddają miliony, finansują innym bony, 500+, a sami dostają grosze
@trololo55: zgadza się ale przynajmniej cokolwiek z tego wyciągają. Z mojego przykładu mogę Ci powiedzieć tyle, że wkładam kilka razy więcej niż wyciągam z systemu i wolałbym nie mieć 500+ ale mieć niższe podatki albo jakieś dodatkowe ulgi. Albo chociaż gdyby znieśli limity ulg przy jednym dziecku.
zgadza się ale przynajmniej cokolwiek z tego wyciągają


@pottymouth: dla mnie jest to tyle co nic, a wkładam sporą kasę. Do lekarza prywatnie, na operacje prywatnie, w sądzie czekasz lata, na policji spychologia, nie chcą przyjąć sprawy, nawet dobrej drogi nie mogą wybudować. Powoli życie tu przestaje się opłacać.
@trololo55: No co mam Ci powiedzieć, dokładnie znam ten ból. Teraz jeszcze inflacja mnie dojeżdża bo widzę po zakupach, że realnie wydaje 20-30% więcej na podobny koszyk. Gastro poszło do góry o 70-100% cenowo zmniejsząc jakość. Wszystko jest słabe albo mierne. I coraz bliżej jestem wyjazdu za granicę bo tak czy inaczej pracuję zdalnie.