Wpis z mikrobloga

  • 0
#internetmobilny #internet #play #tmobile #lte #plus

Elo siema. Jest problemu natury takiej że mam z żoną 2 numery w plusie za łączna kwotę 50zl(mozna zrobić miesięczna wypowiedzenie umowy) i internet domowy z routerem od tmobile 300gb za 80zl który już jest do końca października, bo wypowiedzieliśmy umowę.

Teraz zmieniły nam się troszkę priorytety i z racji tego że internet w domu oglądamy tylko do netflix/YouTube to poszukujemy czegoś tańszego i może być tam max 150gb, myślę że nawet 100gb by dało radę. Jestem otwarty na propozycje na sam internet, ale wtedy musiałbym urządzenie dokupić, albo przenieść nasze 2 numery +internet domowy.

Ktoś coś mirki?? :))
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@wigr
Ja jebe, miałem Virgin mobile jako prepaid przez x lat w telefonie o ogólnie nie byłem zadowolony, ale ceny były mega zacne. Tak jak teraz właśnie widzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@syjusz:

że nawet 100gb by dało radę.

Nie dałoby rady.

Nie napisałeś jakie jest mniej więcej zużycie, ile średnio oglądacie, ewentualnie w ustawienia routera wejdź, w statystyki i podaj całkowite lub miesięczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wigr: pokazuje mi 3 oferty tego nielimitowanego, więc nie wiem o czym konkretnie piszesz. W każdym bądź razie każda będzie lepsza od dotychczasowej bo ogranicza cię jedynie prędkość.
  • Odpowiedz
@syjusz w Orange możesz mieć flex i tam jest 20zl za nielimitowany internet na YouTube i Netflix a do tego są pakiety mi 30gb starcza na przeglądanie www.
Pakiet na fejsa masz w gratisie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Czlowiek_Ludzki
Zużycie mamy do około 150gb nie mam dokładnych danych, ale z tych 300 zostaje raz 200 raz 150.
W plusie mamy bezterminowe umowy są spoko, bo mamy po 20gb neta wsio bez limitu i 10gb w YouTube.

Generalnie ja chciałbym zmienić numer, bo w często zmieniam lokacje i często nie jestem zadowolony z zasięgu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjusz: czyli 150gb wystarczy, porównaj sobie cenę pakietu 150gb i nielimitowanego, bo tylko cenowo mogą ze sobą jakoś jeszcze rywalizować.

Numer możesz po prostu przenieść, będziesz miał ten sam ale u innego operatora.

Mapy zasięgów można sprawdzać, ale to jest zasięg w teorii, w praktyce może być dużo inaczej. Wpisujesz w google "nazwa sieci mapa zasięgu" i masz.
Te 100gb to pewnie promocyjne, nie ma czegoś takiego (przynajmniej w Polsce)
  • Odpowiedz
@syjusz: @Czlowiek_Ludzki: Ja np. mam tę starą ofertę i u mnie nie osiąga zwykle nawet 10 Mb/s, ale u mnie jest bardzo słaby zasięg. Tak słaby, że nawet na mapie T-Mobile nie ma zasięgu, a na infolinii dziwią się, że w tej lokalizacji internet w ogóle działa :D Ale internet jest naprawdę nielimitowany i jak masz dobry zasięg to jest bardzo dobrym wyborem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wigr: ja w tej samej cenie miałem awaryjna radiowke z zawrotnymi 7mb/s z czego przez większość czasu miałem 5mb/s i pingi minimum 200ms, jak zawszę odradzałem wszystkim mobilny internet po niemiłych doświadczeniach znajomych (czasy jeszcze przed LTE) tak teraz polecam. Też obawiałem się że ten nielomitowany jest tylko w teorii i po ilus GB zwolni. spędziłem trochę czasu na czytaniu regulaminów i umów, ale pozytywnie zostałem zaskoczony. Daleko jesteś od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@umtali: a gdzie ja napisałem że we flex masz 1080p? za 20zl? Weź sobie pod uwagę że nie każdy mieszka przy prawie pustym nadajniku, na wsi masz bardzo małe szanse na działające 4k, nawet z anteną zewnętrzna więc skończ p-------ć. 20zl za 4k które na LTE zadziała max 50% populacji
  • Odpowiedz