Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z tagu #relacjemiedzyludzkie #zwiazki #oswiadczenie
Słuchajcie krótko zwięźle i na temat... mam mega problem z rozmawianiem z ludźmi. Jak poprawić relacje interpersonalne. Są osoby z którymi mogę rozmawiać godzinami, a są takie gdzie rozmowa w ogóle się nie kleii, nie ma nic gorszego jak Ja zadaje pytania a osoba odpowiada krótko, i nie wykazuje i icjatywy żeby rozmawiać. Istnieje jakiś "klucz"?

Też nie lubię rozmawiać z ludźmi którzy nie mają za dużo do powiedzenia... Zadają proste pytania co słychać/co u Cb/jak w pracy.

Brat pracuje 3lata w jednej firmie. A jak jedzie na spotkanie rodzinne to zawsze pytają gdzie pracuje i czym się zajmuje? Rozumiecie? Od trzech lat to samo pytanie i mój brat to samo odpowiada...
Co odpowiadacie w ogóle jak ktoś Was pyta: co słychać? Co u Cb? xD

Do tej pory zrozumiałem że płeć i wiek nie ma znaczenia. Są sytuacje gdzie poznaje osobę gdzie jest 10latmlodsza/starsza i lepiej mi się dogadać niż z rówieśnikiem.

Taguje jeszcze #ksiazki #czytajzwykopem
Może ktoś poleci jakaś książkę która nauczy mnie "życia"?

#przegryw może Wy pomożecie ktoś sobie poradził z tym tematem?
  • 6
@Szadafaka: wiesz ale mi też będzie #!$%@? jak będzie taka niezręczna cisza wtedy mi się załącza wywiad z osobą, ale gorzej jak osoba odpowiada krótko i nie jest rozmowna wtedy to już nie wiem jak "uciec"