Wpis z mikrobloga

Znasz kogoś, kto identyfikuje się jako LGBT i głosuje na PIS? Nie? No to chyba można założyć, że grupa ta jako całość ma pewien zarys poglądów.


@nieprawdziwymirek no bardzo dziwne, że osoby nieheteronormatywne nie głosują na partie, które otwarcie z nimi walczą, szczują na nich i nie tylko nie chcą gwarantować im pewnych praw, będących w cywilizowanych krajach standardem, ale jeszcze tworzą atmosferę nagonki i nienawiści, biorąc ich sobie na polityczny
  • Odpowiedz
Czyli idąc twoim tokiem myślenia zakwalifikowałes właśnie lgbtqwerty do ludzi niepełnosprawnych


@jajko_na_twardo: Ja rozumiem ich jako mniejszość, która jest dyskryminowana. Kwestia interpretacji. Natomiast interpretacja czyiś słów zależy też od naszych osobistych przekonań.

Dla mnie to całe lgbtqwerty to schorzenie psychiczne.


@jajko_na_twardo: nigdzie wcześniej nie stwierdziłem tego co ty.
  • Odpowiedz
tak jak pisałem, jeżeli kolorwa ławeczka to dla kogoś szerzenie ideologii, to jego miejsce jest na terapii


@bacaa90: Tzn. dla mnie jest to szerzenie ideologii, a na terapie nie pójde. I co mi zrobisz?
  • Odpowiedz
@bacaa90: > @ethics: swastyka to symbol nazistów i tego co wiąże się z nazimem wiąże. Tęcza to symbol dążenia do równouprawnienia i tolerancji. To, że polskie psychoprawactwo stara się temu symbolowi dorobić brzydką gębę niczego nie zmienia, żałosne, psychiatryczne zawodzenia homofobów, dla których tęcza = nazizm nie zmienią bowiem prawdy obiektywnej, a ta jest jedna - tęcza jest symbolem pozytywnym, a wartości, które za nią stoją i które
  • Odpowiedz
@qwlghm: nie bredzi. Kęgi LGBT są bardzo specyficzne i jak jesteś po prostu normalną osobą która po prostu uprawia s--s z osobą tej samej płci to nie jesteś w nich mile widziany.

Tak jak koleś wyżej pisał, idea szczytne i mam nadzieję, że w końcu gej czy lesbijka nie będą orawnie dyskryminowani pod niektórymi względami ale najgłośniejsi aktywiści LGBT zepsuli ten ruch.

Parę razy jako argumentu za legalizacją małżeństw homo
  • Odpowiedz