Wpis z mikrobloga

@nieprawdziwymirek: co ty w ogóle #!$%@? XD

Od ludzi identyfikujących się jako lesbijki, geje, osoby biseksualne i transpłciowe oczekuje się pewnych poglądów i zachowań które mało mają wspólnego w byciu np. gejem.
  • Odpowiedz
nie zesraj się prawaczku, urażony kilkoma kolorkami.


@bacaa90: Odezwał się pajac, którego rażą dwa skrzyżowane patyki. Olaboga krzyż wisi na ścianie, straszne ,katolicka ideologia wciska nam swoją ideologię.
  • Odpowiedz
@jajko_na_twardo: ja mówię o tolerancji w stosunku do osób, które doświadczają dyskryminacji, nie w stosunku do dyskryminujących. Na wasze psychoprawackie poglądy rodem ze średniowiecza nie ma tolerancji, bo nie może jej być.
  • Odpowiedz
dezwał się pajac, którego rażą dwa skrzyżowane patyki.


@lucer: dwa skrzyżonwane patyki mnie nie rażą, to co się kryje za tym symbolem, a mianowicie faryzejska obłuda, chamstwo, buta, pazerność, wchodzenie ludziom w życie z butami, systemowe krycie pedofilii - to mnie razi. Pajacu.
  • Odpowiedz
tęczowe barwy to symbol równości i tolerancji, a nie jakiejś grupy społecznej. To, że te kolory kojarzą wam się prawaczki nie z wami samymi, tylko ze środowiskami lewicowymi


@bacaa90: to taki sam argument jak ten, że sfastyka to wcale nie symbol nazistów tylko symbol hinduski oznaczający szczęście. To jak ty to odbierasz nie ma znaczenia. Symbol to symbol.
  • Odpowiedz
@ethics: swastyka to symbol nazistów i tego co wiąże się z nazimem wiąże. Tęcza to symbol dążenia do równouprawnienia i tolerancji. To, że polskie psychoprawactwo stara się temu symbolowi dorobić brzydką gębę niczego nie zmienia, żałosne, psychiatryczne zawodzenia homofobów, dla których tęcza = nazizm nie zmienią bowiem prawdy obiektywnej, a ta jest jedna - tęcza jest symbolem pozytywnym, a wartości, które za nią stoją i które ona promuje są godne
  • Odpowiedz
, a mianowicie faryzejska obłuda, chamstwo, buta, pazerność, wchodzenie ludziom w życie z butami, systemowe krycie pedofilii - to mnie razi.


@bacaa90: Jakbym czytał o zachowaniu frajerów z LGBT. Pierwszy przykład z brzegu. Homofobiczny atak Barta Staszewskiego na urzędnika MSZ.
  • Odpowiedz
Jedne dopuszczalne kolory, żeby pan prawak nie czuł się zagrożony


@stefan_pmp: Prawda jest taka, że tak samo jak Hitler zniszczył symbolikę znaku, który nazwał swastyką, tak ruchy LGBT zniszczyły fajny wzór, jakim jest tęcza. Tak jak nikt teraz już nie użyje swastyki w pierwotnym jej znaczeniu, tak tęcza teraz zawsze przywodzi temat LGBT.
  • Odpowiedz
@lucer: "jakbyś czytał" bo jesteś naczelnym, homofobicznym wykopowym szurem, tak więc będziesz kręcił i wił się, żebu udowodnić swoje absurdalne tezy. Już żeś się zesrał z whataboutismem, wystarczyło wypisać tylko kilka grzechów kościoła. To co robi sobie jakiś tam Bart w żaden sposób nie wpływa na symbolikę tęczy i nie umniejsza dążeniu tych ludzi równouprawnienia.
  • Odpowiedz
@ethics poczucie zagrożenia u Żydów ze wynikać z powodu naleciałości historycznych. Antysemici do tego doprowadzili. Jakby LGBT było tolerowane to by nie było tych ruchów. Więcej myślenia przyczynowo-skutkowego.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: "wciskanie ideologii" poprzez kolorową ławkę xD wy się serio prawaczki powinniście zbiorowo leczyć psychiatrycznie, bo takie nieustanne poczucie zagrożenia to jakieś schorzenie


@bacaa90: a gdyby na ławce była swastyka to nie byłoby to wciskanie ideologi?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: ławka ładna, niech sobie będzie, ale skoro nikomu nie przeszkadza kolorystyka to czemu np na ścianach w urzędach, szkołach itp nie umieszcza się np swastyki na czerwonym tle? Według mnie ten symbol fajnie wygląda, a przecież nie można go kojarzyć z żadną ideologią.
  • Odpowiedz