Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: to jakiś lewak zrobił i później krzyczał że go biją albo taki zwyczajny ktoś jak ja aby włożyć kij w mrowisko, albo zamaskowani ninja żydzi z wystającymi pejsami aby nam żyło się gorzej a oni sprzedadzą nam nową ławkę
"wciskanie ideologii" poprzez kolorową ławkę xD wy się serio prawaczki powinniście zbiorowo leczyć psychiatrycznie, bo takie nieustanne poczucie zagrożenia to jakieś schorzenie


@bacaa90: i po #!$%@? kłamiesz? Tęczowe barwy to symbolika pewnej grupy społecznej. Jakby tak nie było to byście z flagami w tęczowe kolory nie łazili w paradach. Mów sobie co chcesz ale symbol to symbol i jest jasno odczytywany. Tak jak sfastyka czy gwiazda dawida. I zamysł autora nie
Ale to właśnie lewactwo z takiej przyjemnej rzeczy zrobiło symbol wykolejenia umysłowego.


@jajko_na_twardo: sam fakt, że posługujesz się pojęciem "lewactwo" i symbol równości i tolerancji w stosunku do mniejszości seksualnych nazywasz wykolejeniem umysłowym sprawia, że jesteś niczym więcej niż malutkim homofobkiem, typowym psychoprawaczkiem, który chciałbym sobie w spokoju pluć jadem na złych gejów, ale niestey nie może, bo ktoś się oburza¯\_(ツ)_/¯
"wciskanie ideologii" poprzez kolorową ławkę xD


@bacaa90: Wiesz, tak samo jak nie chcę mieć symboli religijnych w przestrzeni publicznej za wyjątkiem przeznaczonych do tego placówek, tak samo nie chcę mieć symboli ideologii/poglądów/opinii/itp.
Każdy próbuje każdego przekonać do wszystkiego, lub przynajmniej zapewnić że będą o tym pamiętać za każdym razem jak przechodzą w danym miejscu.