Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: to jakiś lewak zrobił i później krzyczał że go biją albo taki zwyczajny ktoś jak ja aby włożyć kij w mrowisko, albo zamaskowani ninja żydzi z wystającymi pejsami aby nam żyło się gorzej a oni sprzedadzą nam nową ławkę
  • Odpowiedz
Nie każdy nazista ma identyczne poglądy


@nieprawdziwymirek: Tak jak większość ludzi. Nie zmienia to jednak faktu że nazim posiada wspólne poglądy dotyczące wielu kwestii, np rasy, postrzegania komunizmu, zachowań etycznych czy też antysemityzm.

LGBT nie posiada uporządkowanego zbioru poglądów.
  • Odpowiedz
Od ludzi identyfikujących się jako LGBT oczekuje się pewnych poglądów i zachowań


@nieprawdziwymirek: Jakich poza niechęcią do bycia prześladowanym?
Od niewidomi i leworęczni też oczekujesz pewnych poglądów i zachowań
"Oczekuje się" jest niezłe, bo ja nie oczekuję żadnych.
  • Odpowiedz
"wciskanie ideologii" poprzez kolorową ławkę xD wy się serio prawaczki powinniście zbiorowo leczyć psychiatrycznie, bo takie nieustanne poczucie zagrożenia to jakieś schorzenie


@bacaa90: i po #!$%@? kłamiesz? Tęczowe barwy to symbolika pewnej grupy społecznej. Jakby tak nie było to byście z flagami w tęczowe kolory nie łazili w paradach. Mów sobie co chcesz ale symbol to symbol i jest jasno odczytywany. Tak jak sfastyka czy gwiazda dawida. I zamysł autora
  • Odpowiedz
Ale to właśnie lewactwo z takiej przyjemnej rzeczy zrobiło symbol wykolejenia umysłowego.


@jajko_na_twardo: sam fakt, że posługujesz się pojęciem "lewactwo" i symbol równości i tolerancji w stosunku do mniejszości seksualnych nazywasz wykolejeniem umysłowym sprawia, że jesteś niczym więcej niż malutkim homofobkiem, typowym psychoprawaczkiem, który chciałbym sobie w spokoju pluć jadem na złych gejów, ale niestey nie może, bo ktoś się oburza¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
"wciskanie ideologii" poprzez kolorową ławkę xD


@bacaa90: Wiesz, tak samo jak nie chcę mieć symboli religijnych w przestrzeni publicznej za wyjątkiem przeznaczonych do tego placówek, tak samo nie chcę mieć symboli ideologii/poglądów/opinii/itp.
Każdy próbuje każdego przekonać do wszystkiego, lub przynajmniej zapewnić że będą o tym pamiętać za każdym razem jak przechodzą w danym miejscu.
  • Odpowiedz
@ethics: tęczowe barwy to symbol równości i tolerancji, a nie jakiejś grupy społecznej. To, że te kolory kojarzą wam się prawaczki nie z wami samymi, tylko ze środowiskami lewicowymi (co jest bzdurą, bo ja na przykład jestem liberałem, a tęczę uważam także za swoj symbol) świadczy tylko o tym, jak bardzo zezwierzęcone poglądy macie
  • Odpowiedz
"Wspierają" no tak, zysk tutaj nie ma wcale znaczenia, "wspieranie" LGBT wcale nie jest modne, szczególnie w Stanach przez megakorporacje xD


@nieprawdziwymirek: W Polsce środowiska libertariańskie wspierają środowiska LGBT, a jakoś średnio się im to opłaca biorąc pod uwagę konserwatyzm społeczeństwa. xD Gadasz od rzeczy.
  • Odpowiedz