Wpis z mikrobloga

Pewien osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska
Tygrys odpowiedział mu:

- Nie, trawa jest zielona.
Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, króla dżungli.
Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
- Wasza Wysokość, czy to prawda, że trawa jest niebieska?
Lew odpowiedział:
- To prawda, trawa jest niebieska.
Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
- Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
Król wtedy oświadczył:
- Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.
Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
- Trawa jest niebieska, trawa jest niebieska...
Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
– Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
Lew odpowiedział:
- W rzeczywistości trawa jest zielona.
Tygrys zapytał:
– Więc dlaczego mnie karzesz?
Lew odpowiedział:
- To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska czy zielona. Kara jest taka dlatego, że tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem.
Najgorszą stratą czasu jest kłotnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości, a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń.
Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu…
Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę, a jedyną rzeczą, której chcą, to mieć rację, nawet jeśli jej nie mają.

Kiedy IGNORANCJA krzyczy, INTELIGENCJA milczy.
Twój spokój i cisza są warte więcej.

Pamiętajcie: na tagu siedzi wielu takich osłów którzy porównują np #luna do shitcoinów, ale nie słuchajcie ignorantów,
nie wchodźcie z nimi w dysputę;

czytajcie, edukujcie się, a sami zrozumiecie że czytanie ze zrozumieniem (i inwestowanie choćby właśnie w lunę) przynosi profity

#kryptowaluty
blackbird - Pewien osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska
 Tygrys odpow...

źródło: comment_1630784618Vb0PrWvA9UvZOk8Zs7zV7t.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@blackbird:
Taki safemoon to mozna powiedzeciec high risk high reward.
A w przypadku takiej Luny ryzyka prawie nie ma, ale zysk mimo wszystko całkiem dobry do osiągnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej ze zaczalem z krypto na hossie w marcu/kwietniu :D
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: nigdy nie lubiłem atari, jestem starym commodorowcem, poza tym kolor czerwony źle mi sie historycznie kojarzy (vide redbuton), znaczy już dawno #!$%@?łem go na czarno, tak jak w przypowieści pisało - szkoda na wioskowych głupków tracić czas;

natomiast amebcio traktuję na razie jako nieszkodliwego śmieszka, stąd jeszcze toleruję jego wypociny ;)
  • Odpowiedz
@blackbird: nom ale też racja, to co parę razy zaznaczałem, z takimi osobami jak @red_button jest taka przykra sytuacja, że my sobie go mamy na czarno i mamy w miarę spokój tym samym, ale mogą tutaj być nowe osoby które nie koniecznie mogą się na czas połapać co jest grane i tym samym mogą brać to co piszą takie osoby na poważnie i dalej tym samym - przegrywać na rynku.
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: nie jesteś w stanie uratować świeżaków czy też lemingów, każdy musi sam wyciągać wnioski, mnie nikt nie uczył, jak pierwszy raz zobaczyłem jak atari sra postami częściej niż oddycha, to od razu zrozumiałem że to taki błazen co to może coś tam wiedzy ma, ale więcej krzyczy niż edukuje znaczy taki lew salonowy na tagu - zna sie na wszystkim po trochu ale na niczym tak konkretnie :)) , stąd
  • Odpowiedz
kolor czerwony źle mi sie historycznie kojarzy


@blackbird: Odezwał się bordo XD

amebcio traktuję na razie jako nieszkodliwego śmieszka


Zobaczymy jak to będzie. Kiedyś po uprzejmej wymianie zdań Cyber mi groził że #!$%@? spuści :D. Gdzieś nawet mam screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie jesteś w stanie uratować świeżaków czy też lemingów


Problem w tym, że często największe głupy uważają się za największy autorytet ( ͡°
  • Odpowiedz