Wpis z mikrobloga

Ej mirasy, miał ktoś z was tak, że kursor nie działa? XD No #!$%@? tkwi w lewym górnym ekranie. Próbowałem wszystkiego - różne rozdziałki, pełny ekran, w ramce, okno bez ramki, nawet moda zainstalowałem na podmianę kursora, nic. #!$%@?ło się po 1.3 XD
#cyberpunk2077
nn1upl - Ej mirasy, miał ktoś z was tak, że kursor nie działa? XD No #!$%@? tkwi w le...
  • 9
@nn1upl Problem z blokowaniem kursora na fullscreenie w lewym górnym rogu (nie tylko w CP77) występował czasem u ludzi po jednej z aktualizacji Windowsa i często był powiązany z nakładkami albo softwarem od logitecha. Jak masz jakieś nakładki/programy do nagrywania albo soft od Logi to spróbuj go wyłączyć albo przeinstalować.
Problem z blokowaniem kursora na fullscreenie w lewym górnym rogu (nie tylko w CP77) występował czasem u ludzi po jednej z aktualizacji Windowsa i często był powiązany z nakładkami albo softwarem od logitecha. Jak masz jakieś nakładki/programy do nagrywania albo soft od Logi to spróbuj go wyłączyć albo przeinstalować


@xens1s: Mam Nvidia Experience - wyłączyłem, sprzętu od logitecha nie mam. I nic nie dało :/