Wpis z mikrobloga

Pytanie do naprawdę małej części wykopu bo nie sądzę by osoby mające doświadczenie z CBD miały doświadczenie z innymi ziołami a konkretniej z paleniem chmielu, no ale ciekawość wzięła górę... (Polecam poczytać o nim, a gdyby ktoś płakał że on nie ma chmielu to zapraszam na priv, mogę wysłać sadzonki jak i gotowe szyszki, akurat jest to roślina bardzo inwazyjna i mam go pod dostatkiem (odmiana "Humulus lupulus" czyli "Chmiel zwyczajny 'Aurea'")
#wykopjointclub #ziololecznictwo #chmiel #cbd #zielarstwonawykopietodno #palenie #uspokajanie #chillout #zdrowie

CBD / CHMIEL

  • CHMIEL 39.1% (9)
  • CBD 60.9% (14)

Oddanych głosów: 23

  • 5
@Maly789: No okej ale co waporyzacja chmielu daje? Bo sam chmiel uspokaja ale w herbatce czy jako składnik dropsów na uspokojenie to możesz sporo przyjąć a podczas palenia?
@Maly789 @heam: Chmiel to też konopia, tak więc :) Z tym, że nie palimy, a waporyzujemy, w temperaturze trochę niższej niż susz CBD (bo 170 C). Aromat słaby wyczuwalny, śmierdzą te szyszki troszkę tak w ogóle ;) Jeśli chodzi o zioła to bardziej polecam ziele damiana, naszą wspaniałą niedocenianą w wapo melisę (genialna) albo rumianek (wspaniały, też do odświeżenia waporyzatora, prawie tak samo skuteczny jak lawenda) Lawenda jest królową waporyzacji imo.
@GothBoyy666 niby coś tam pisz o cbd, wypis właściwości podczas waporyzacji jest. Ale jakoś nie ce mi się wierzyć w te jej wspaniałe właściwości.
Szczególnie że potwierdzone jest działanie "lecznicze" gdy THC i CBD są razem