Wpis z mikrobloga

@damian125 ja nie przepadam za zwirkami bentonitowymi ale moja siostra swoim kotom kupuje podobny jak poleca w pierwszym linku @RexFortune tylko jakiegoś o zapachu pudru i dobrze się sprawdza pod tym kątem. Moje koty używają drewnianego Cat's Besta i tez jest ok. Ale imo najlepszy w pochłanianiu zapachów jest pellet drewniany. Nie zbryla się wiec w inny sposob się go sprząta ale kociego moczu nie czuć wcale przy regularnym sprzątaniu. Wręcz lubie
@RexFortune: Problem pierdów raczej rozwiązany. Faktycznie coś musiała zjeść co jej zaszkodziło przed tym jak ją odebrałem.
@MaseczkaDoLurkowania

Jednak zauważyłem inne niepokojące rzeczy. Początkowo myślałem, że strupki na jednym uchu i łyse place, to efekt zabawy. Podobnie jednak ma ciemne plamki do dolnej szczęce. Jednak dziś widziałem, że jeden strup odpadał wraz z futrem. Świerzb? Jednak nie drapie uszu, ani ich nie myje.

Co z tym zrobić? Trochę słabo na na
damian125 - @RexFortune: Problem pierdów raczej rozwiązany. Faktycznie coś musiała zj...

źródło: comment_1630856709S0v8WobYSYtMumqttwkFvO.jpg

Pobierz
@MaseczkaDoLurkowania: Ile taka wizyta może kosztować?
Ogólnie próbowałem kota wczoraj wykąpać w zrobionym szamponie z szarego mydła, wody i octu jabłkowego, jednak się to za nic nie pieniło i sobie odpuściłem. Octem jabłkowym waliło mocno. Zmoczenie kot znosił "ok", ale podmuchu suszarki zdecydowanie nie lubi. Hałas nie przeszkadza. Zostaje chyba więc solidne jedynie przetarcie ręcznikiem.
@damian125 nie wiem ile was wet bierze za takie rzeczy ale to nic drogiego. Może się w 50 cebulionach zamknie. Kąpanie kota to nie jest dobry pomysł, na pchły są takie kropelki, które daje się na grzbiet ale musza być dla kotów bo niektóre psie mogą kota zabić. Wet może podać preparat, który zabije pchły, odrobaczy i wytłucze ewentualny świerzb.