Wpis z mikrobloga

Pracuję obok technikum gastronomicznego i wracając do domu usłyszałem rozmowę 2 Julek i jedna opowiadała koleżance,że dzisiaj będzie się ruchać cały dzień ze swoim chłopakiem jak wróci do domu oraz,że ostatnio (czyli wczoraj) sikał na nią podczas wspólnych zabaw.Specjalnie zwolniłem tempo,żeby słuchać dalej ale chyba zauważy,że idę i słucham to powiedziały coś sobie na ucho i zmieniły temat.
#przegryw #p0lka #blackpill
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@przegro_pisarz: @staryalkus: @lukasus: codziennie w polskich domach leją się strumienie spermy na młode julkii. One są dosłownie peklowane aż po same kule. Żeby tego było mało chady biorą dwie na raz i #!$%@?ą je w swoich apartamentach, paląc po wszystkim szluge na balkonie. Obyście wygrali w totka bo tyle kasa was może uratować, z fartem mordeczki
@PotwornyKogut: chłopie ja to jestem #!$%@? ja nwm czy nie wymyśliłem sobie w głowie,że miałem kiedyś kontakt z dziewczyną i miałem seks.Jedyne czego jestem pewien to jest to iż jestem stalkerem.

@MisterTwister: @biauywilg: mnie to zaciekawiło bo sam bym chciał kiedyś, żebyśmy z partnerką sikali na sobie oraz,żeby dziewczyna mnie biła podczas seksu,ale nie będzie mi to dane no chyba że z divą