Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: bardziej chciałem zwrócić uwagę na hipergamię w kontekście materialnym / zawodowym i że często od kobiet można usłyszeć "to nie ma znaczenia, nie jestem materialistką". Oglądałem filmiki, gdzie Rokez pytał p0lek, czy to ma znaczenie. Może dwie na 10 się przyznały, że tak xD

Oczywiście to nieprawda, kobiety po prostu są mocne społecznie i dobrze wiedzą, co powiedzieć żeby wyjść na "porządną kobietę". Taka sama sytuacja w ankietach o oglądaniu
typowa rozmowa z różowa na wykopie, nie ważne że dosłownie udowodnisz jej że nie ma racji, ona dalej bedzie #!$%@? fikołki artystyczne żeby w swojej psychice uznawać sie za wygraną internetowej dyskusji


@OddajButa123: mój człowiek

chłopcy jeżeli dostajecie w 5 klasie podstawówki takie laurki od dziewczyn to jeszcze nic nie znaczy xD

gdzie na tej laurce jest wspomniane to o czym rozmawiamy?


@PomidorovaLova: Ty to wzięłaś tak na serio XD
@swiety_spokoj pewnie że ma znaczenie, koleś manifestuje że jest nierozgarniety życiowo i może szuka niańki, a nie dziewczyny.
Wyprowadzałam się z domu w wieku 18 lat, pracuje od 15 a prawko mam i tak późno, od 6 lat- a każdy ex, który chociaż był zbliżony do tego opisu, to była katastrofa.

Czy będąc sportowcem zwiążesz się z otyłą laską?
Czy będąc milionerem weźmiesz za żonę bezdomną?
Czy skoro całe życie zap#erdalam na