Wpis z mikrobloga

Zachęcony gamepassem i ogólnie polityką microsoftu na premierę kupiłem #xbox series X. No i przyznam że konsola super, całkowicie bezgłośna, quick resume to fenomenalny ficzer, gamepass spoko opcja ale... poza ograniem kilku multiplatformówek nudy totalne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Exy zielonych mi średnio podchodzą, Halo 5 mnie nie zachwyciło, Forza totalnie mnie nie jara a jedyne co ukończyłem to jakieś starsze gierki i kilka rogalików. Teraz konsola sprzedana i czekam na #ps5. Exy od sony zawsze były dla mnie mega i żałuję trochę zakupu klocka mimo iż uważam że to lepsza konsola w tej generacji.
  • 17
@KingKai_North ja o tym gamepasie też się naczytałem i się skusiłem i po prawie miesiącu nie mam w co grać, nic na tym gp nie ma dla mnie ciekawego ¯_(ツ)_/¯

Przeszedłem outer lands, z braku laku trochę, nie mogę powiedzieć że była to dobra gra. Nie była też zła. Można powiedzieć, że była średnia.
I Hadesa jeszcze ograłem, tu nie powiem, gierka bardzo dobra, wciągnęła mnie strasznie, ale jakby nie spojrzeć to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KingKai_North: aha, no ja mam całkowicie odmienne zdanie. Zagrałem u kumpla w HZD i R&C i..... dupy mi nie urwało. Ot, takie se gry z ładną grafiką. Konsola masakrycznie wielka i mi osobiście nie pasująca wyglądem do niczego, głośna w porównaniu do praktycznie całkowicie cichego SX, superszybki nvme z PS w praktyce nie robi znaczącej różnicy więc poza bragiem kilkoma grami których nie ma na innych platformach niczym mnie nie zachęcili.
@mxhugo mimo wszystko lepsze gry

@lenovo99 liczę że uda mi się coś trafić z padem albo grą do 2750

@krucjan ja też nie twierdzę że nie ma w co grać w gp ale to co jest poprostu mi nie odpowiada. Ograłem psychonauts i było super, hades super, zawsze fajnie mieć Fifę czy przetestować inne tytuły ale to są zwykłe średniaki a jakoś szkoda mi już czasu na takie tytuły. Szkoda mi tylko
@Jubei no a mi w hzd grało się super to samo tlou czy uncharted a halo jest dla mnie sztywne w multi, Forza nudzi po paru godzinach, MFS jest spoko na jeden dzień. Ale wiadomo że to kwestia gustu i jeden woli truskawki drugi maliny. Mi ps5 też się totalnie nie podoba, boję się hałasu i brakować mi będzie qr ale mimo wszystko to sprzęt do grania i to przyjemność z grania
@KingKai_North HZD jest super, ale po 20 godzinach z każdą chwilą dłużej zaczynasz dostrzegać coraz więcej mankamentów tej gry To zupełnie wybijające z immersji zwierzątka i ich mała ilość, ta fabuła, której plottwist możesz odgadnąć jak masz dopiero ćwierć kart odkrytych, irytujące postaci (Aloy zaczęła mi już działać na nerwy XD). Jedyne co stoi tu na naprawdę wybitnym poziomie to pomysł na świat i grafika, reszta aż boli w tej kwestii, że
@KingKai_North: trzeba poczekać, exy na kloca dopiero się zaczną. Kiedyś stałem przed wyborem ps czy x, wybrałem ixa z GP, dzięki temu zaoszczędziłem masę kasy na grach. Ale tez bym pograł w exy na ps5.