Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: też o tym myślałem, czytałem etc, Jan z bikeshow/dobrerowery ma i sobie chwali, bo to w sumie bezobsługowy rower i jak dobrze dobrać przełożenie, to bez większych górek będzie spoko.
Ale nie żadne ostre, tylko kurła normalne hamulce :D
team #singlespeed
@PanBulibu: Dojeżdżałem ostrym na uczelnię przez 2 lata (w zimie też). Fajne jak chce się mieć konkretnie ostre, jak chcesz bezawaryjny rower do miasta to weź zwykłego singla. Miałem sporo niebezpiecznych sytuacji. Hamowanie wymaga bardzo dużo siły. Łańcuch dostaje ostro po dupie, a jak go zerwiesz to nie masz jak się zatrzymać. I raz w ten sposób musiałem zatrzymać się w krzakach. No i w moich codziennych badziewiach razem z kluczami
@PanBulibu: Fitness na jakimś budżetowym napędzie 1x - tania eksploatacja i nie szkoda go przy jezdzie przez caly rok.. taki ktory przyjmie szerszy kapec dla komfortu, oczywiscie miejsca montazowe na blotniki itd. w ramie na duzy plus. Ja mam Presidio 1 i wg. mnie to nad rower do miasta. (i nie tylko) Lekki, mega tani w eksploatacji ja juz na nim przejechałem jakies 4k km. w tym roku i poki co
@PanBulibu: Fixie spoko, ale tak jak ktoś wyżej pisze, z hamulcem, albo po prostu single i druga sprawa, nie kupuj żadnego całego roweru złożonego, jak z linka który podsłałeś, bo to stalowe, ciężkie gówna z paździerzowatym szpejem, lepiej iść do jakiegoś hipsterskiego rowerowego, żeby złożyli Ci od zera na sensownych gratach ewentualnie poszukaj po OLXach jakiegoś używanego Aventona, Specialized Langstera czy innego Dolana
nie rozumiem idei! skoro ostre (czego ogólnie nie rozumiem) to 2 hample?


@siona: Widocznie zamysł tego produktu to rower dla wszystkich ¯\_(ツ)_/¯
Masz hample, masz wolnobieg. A jak chcesz rasowe ostre, to obracasz koło i wywalasz hample.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: jak w miarę płaskie miasto to się nada, ten co podlinkowałeś brzydki, ale jak chcesz czegoś na szybko i budżetowo, to się nada.
Jak masz więcej czasu i trochę większy budżet to lepiej poszukać jakieś fajnej używanej ramy z poziomymi hakami i najlepiej z karbonowy widelcem i skompletować sobie resztę szpeju.
W tym z linka masz odrazu piastę flip flop, (pewnie jakaś tania i z gównolitu) ale na początek, wystarczy.