Wpis z mikrobloga

@Pituch: A co jest z nimi nie tak?

Daj mu spokój, albo szuka atencji bo jest zbuntowanym małolatem anarchistą, albo po prostu jest niespełna rozumu. Ciiii ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@2-Fenyloetyloamina: Brakuje kilku, więc dostawczaki dalej moga jeżdzić po chodniku (łamanie przepisów), przez przejście (łamanie przepisów), parkować na chodniku (łamanie przepisów) rozwalajac chodnik wyremontowany za moje podatki.
  • Odpowiedz
@fasttaker: nie szukam atencji, tylko w-----a mnie społeczne przyzwolenie na rozwalanie chodników przez idiotów w busach, którzy nie mogą stanąć dalej albo na ulicy
  • Odpowiedz
@Pituch a ja z perspektywy kierowcy bardzo cenię to, że dostawczaki nie powodują korków, a jedynie ból d--y niektórych nadwrażliwych że muszą obejść auto.
  • Odpowiedz
@Pituch wiem, wiem, że prawo. Mieszkam w Oslo od 8 lat i tutaj dostawczaki robią co chcą parkując w mieście bo każdy zdaje sobie sprawę że towar trzeba dostarczyć i tyle, a paraliż miasta przez bułki to debilizm. Tak samo z policją, jeździ po chodnikach, deptakach, parkuje gdzie chce i opłaca się to wszystkim bo jest wszędzie i reaguje szybko. Ale w Polsce niestety zawsze wszyscy wszystkich będą uczyć jeździć i
  • Odpowiedz