Wpis z mikrobloga

Obstawiam następujący scenariusz:
Wrzesień - podkręcanie statystyki zakażeń, początek podziału na strefy i loterii lockdownowo-gównostrzeniowej
Październik - CAŁA POLSKA W ŻÓŁTEJ STREFIE, nakaz noszenia masek na powietrzu na pustych ulicach o 2 w nocy
Koniec października - zamknięcie w całym kraju restauracji i siłowni "na dwa tygodnie", sukcesywnie odnawiane do czerwca 2022 r.
31 października - zakaz wjazdu na cmentarze bo mutacja lambda przybiera na sile
Listopad - zamknięcie w całym kraju galerii handlowych
Grudzień - "święta będą w REŻIMIE SANITARNYM, miejmy nadzieję że po raz ostatni 4.0"
31 grudzień - godzina policyjna, albo nie, nie wiemy, jednak tak, będziemy pobierali 30k z konta jak ktoś wyjdzie z podwórka, nie, jednak nie, bo niekonstytucyjne, jednak tak, nie, pobierzemy, będą kary, drugie Bergamo, zakaz przemieszczania, nie wiem, Mati, ty mów, dobra, jednak będzie godzina policyjna zalecana obowiązkowa, policja będzie sprawdzać albo i nie etc. etc. etc.
Styczeń - EKSPERCI SĄ ZGODNI, ZBLIŻA SIĘ PIĄTA FALA WYWOŁANA PRZEZ MUTACJĘ "MU"
Luty - PIĄTA FALA ATAKUJE
Marzec - PIĄTA FALA ZABIJA
Kwiecień - PIĄTA FALA TRWA, "święta będą w REŻIMIE SANITARNYM, miejmy nadzieję że po raz ostatni 5.0"
Maj - Koniec piątej fali
Czerwiec - w połowie sierpnia spodziewana jest SZÓSTA FALA

#bekazpisu #bekazcovidian #covid19 #koronawirus
  • 9
@Xemioza: wcale nie. Powiem do telewizora "panie polityku ja się nie zgadzam." Myślisz że usłyszy i posłucha? Jakby co żeby nie było, że tylko do telewizora, to jak mnie zadzwoni spytać o zdanie, to też tak powiem.
@niekibicujepilkarzom ja #!$%@? ale szur, aż tak Ci te maski przeszkadzają? Zrób to nie dla siebie tylko dla swojej babci, bo ją zabijesz. Nie bądź taki mądry bo młodzi też chorują a wersja GAMMA jest serio bardzo niebezpieczna bo nawet zaszczepieni umierają. Ale szur, nie moge z Ciebie.