Wpis z mikrobloga

Scyzoryk wypadł z kieszeni - czyli wyjaśnienie o co chodzi z zakazem szortów kąpielowych na basenach w Polsce

Basen - kąpiel i pranie za jednym zamachem wpis z fanpage Hola hola, myj pindola - stop brudasom na basenach

Niektóre baseny mają dziwne regulaminy. W Solcu Kujawskim np. trzeba cały czas mieć czepek na głowie, nawet w jacuzzi (w saunie chyba nie, albo mnie ratownik nie przyuważył) XD W Pile natomiast nie wolno wchodzić w długich szortach kąpielowych... Jak się okazuje jednak taki wymóg jest całkiem zasadny. Na basen jak wiadomo przychodzą różni ludzie i z higieną była równie "różnie". Jak opowiedziała mi kiedyś pani z recepcji, zdarzył się swego czasu młody jegomość, któremu podczas kąpieli wypadł z kieszeni szortów scyzoryk... Na szczęście rzecz została szybko zauważona przez ratownika. Młodzieniec wyjaśnił ratownikowi z rozbrajająca szczerością, że w szortach chodził cały dzień i po prostu zapomniał wyjąć scyzoryka z kieszeni...

#ciekawostki #oswiadczenie #holaholamyjpindola #plywanie #basen #sport #higiena #polska #polakicebulaki
pogop - Scyzoryk wypadł z kieszeni - czyli wyjaśnienie o co chodzi z zakazem szortów ...

źródło: comment_1630530165zQ49Cmgk3VIrgx5ME5jAvM.jpg

Pobierz
  • 2
@pogop: zawsze z kumplem się śmialiśmy, że strój ma być obcisły żeby rodzyny gdzieś nie wypłynęły. Śmiechy hihy, ale później jak się widzi kogoś w szortach to faktycznie trochę bierze obrzydzenie. No i jednak irytuje brak reakcji załogi basenu. A siedzą i obserwują kto i jak wchodzi
@pogop: I bardzo dobrze, szorty to ubiór raczej plażowy, a na basen tylko slipy/bokserki pływackie i nic poza tym. Osobiście mi się nigdy wygodnie nie pływało w szortach i dla tego ich nie używam nawet na plaży - nie rozumiem tego obecnego hype'u na nie.