Wpis z mikrobloga

  • 0
Czy ktokolwiek z was miał mieć okazję doświadczyć zapachu Percy Nobleman Signature Fragrance?

Używam od tej firmy balsamu do brody i pasty do włosów, chciałbym więc by zapach dobrze komponował się z resztą kosmetyków, natomiast sam zapach nie należy raczej do najtańszych - około 200 zł za 50 ml Eau de Toilette.

#perfumy
Heck_2 - Czy ktokolwiek z was miał mieć okazję doświadczyć zapachu Percy Nobleman Sig...

źródło: comment_1630523659UyF115GVZhN6JNCSfDeNuN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@weah Dziękuję bardzo. No to cóż, skoro oceniłeś go całkiem wysoko w tym konkretnym zestawieniu to chyba zaryzykuję. Mój zmysł węchu nie działa, także wasze wpisy to jedyna forma w jakiej mogę ocenić jakiś zapach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@weah

Już zdążyłem zamówić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cena faktycznie moim zdaniem przesadzona, ale bardzo mocno mi siedzi reszta produktów tej firmy, także ten perfum byłby dla mnie uzupełnieniem do bardzo mocnego zapachu z balsamu do brody który dominuje niezależnie od tego co jeszcze miałbym na sobie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@weah Niestety wszystko macie droższe w tej Polsce. Ceny w Amazonie w UK są korzystniejsze tych produktów, a poza Amazonem jest pewnie jeszcze lepiej.

Za Signature Fragrance dałem 50 f ( w przeliczeniu po kursie 5,24 zl dałem 262 zł na flakon 100ml)
  • Odpowiedz