Wpis z mikrobloga

@GustawKonrad: mając dziewczynę więcej ci się chce, masz więcej energii, masz dla kogo stawać się lepszym, dla kogo się rozwijać, wychodzisz z domu bo masz z kim, jeździsz na wakacje bo masz z kim, rozwijając się zarabiasz więcej pieniędzy bo ci się chce rozwijać mając dziewczynę, nie wspominając już o tym, że samotność nie ryje ci bani i nie popadasz w bardzo drogą chorobę jaką jest depresja
@SayNoToPrzegryw: możliwe, że to #!$%@?. Nie miałem nigdy dziewczyny i widzę po sobie, że nic mi się nie chce. #!$%@?łem się na pułap zarobków 3900 na rękę i nie chce mi się nic więcej robić, rozwijać, bo nie mam dla kogo. Więc w moim przypadku nie chce mi się rozwijać dla siebie.
@acalpoeineiseicyz: #!$%@? i to do kwadratu. Dla siebie rozwijasz się, aby mieć w życiu lepiej i łatwiej, oraz aby nabyć umiejętności ważne w życiu i przy okazji wyróżniające Cię na tle innych. Czy to nieprzeciętna sprawność fizyczna na przykład czy to ciekawy zawód. Jak rozwijasz się dla siebie to przyciągasz innych ludzi swoim bagażem, który nabyłeś podczas swej drogi. Jak robi się cos dla innych tylko, to się nie ma nic.