Wpis z mikrobloga

mirki, wytlumaczcie mi pewien koncept. mam znajomego ktory w moim mniemaniu jest bardzo przystojny, uroda hiszpana, zadbany, 186 cm, ma samochod, z dobrego domu, ma zainteresowania, no taki chad 9/10. jednak mimo to, majac 21 lat nigdy nie mial dziewczyny, kazda ktora mu sie podobala odrzucila go przez to ze za bardzo sie staral, narzucal, placil za wszystko, ze za duzo pisal itd. na wykopie czytalam ze juleczki to o takich sie zabijaja jak ci nic nie robia, co mi sie bardzo gryzie z ta sytuacja. jak myslicie jak jest tak naprawde? czy faktycznie wystarczy TYLKO wygladac dobrze zeby miec powodzenie?
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smolldaisy: zawyzasz atrakcyjność kolegi, jak by na prawdę miał 9/10 to dosłownie mógłby robić wszystko a i tak by mu lochy się pchały na kolano

Palci za wszystko i pisze codziennie? Dżentelmen
Nie płaci za nic i pisze do tydzień? Fajny, niezależny mężczyzna
  • Odpowiedz
@smolldaisy: masz 19 lat to wyglądasz jeszcze jak siusiumajtek. Nabierzesz pożądanych cech samczych za kilka dobrych lat. Zmężniejesz a samice będą się moczyć na twój widok. Wtedy będziesz tylko wskazywał palcem na kandydatkę z którą jesteś gotów do cielesnych uciech( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smolldaisy: powiedz koledze, że różowe są jak koty. Jak łazisz za kotem po mieszkaniu bo chcesz go pogłaskać i się z nim pobawić, to będzie od ciebie s--------ł i jeszcze cię podrapie. Na następny dzień grasz sobie w Mass Effect Legendary Edition i gra ci się zajebiście, pełna imersja i w ogóle n----------z ze snajperki jak Simo Hayha w 1939, w ogóle nie myślisz o kocie i nagle co się
  • Odpowiedz