Wpis z mikrobloga

miał ktoś problem z żołądkiem na adaptacji? Mnie on strasznie boli. Mam wątpliwości czy to dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) kupuję wszystko najlepszej jakości i jeszcze syfy mi się na twarzy pojawiają. Szczególnie na brodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#keto
  • 13
@Naturalnie_Piekna: Ile gramów białka ci wychodzi na kilogram masy ciała? Ogranicz te dziwne oleje MCT itd. większość osób z tego nie korzysta. Nikt też zazwyczaj nie je na keto "strasznie dużo mięsa". Przeanalizuj twój jadłospis albo mi podrzuć na PW to zobaczymy co się dzieje nie tak :)
@Naturalnie_Piekna: Ja tak miałem. Źle się czułem na żołądku przez prawie 2 miesiące, ale szkoda mi było przerwać bo widziałem efekty z tygodnia na tydzień. A momentami czułem się tak źle że marzyłem tylko żeby schudnąć tak z 15kg i przejść na tradycyjną dietę. Ale to minęło i jest dobrze.
@Naturalnie_Piekna: Kładziesz nacisk na nie te makra, co trzeba. Skupiasz się, żeby było dużo tłuszczu (i to jest ok), ale w adaptacji skupienie musi być na węglach. Twoje priorytety na każdy dzień adaptacji powinny być następujące:

1. Maksimum 20g węglowodanów
2. Maksimum 1g białka na kilogram docelowej masy ciała
3. Dopełnić resztę zapotrzebowania kalorycznego tłuszczami

Pozdrówki i dawaj znać jak Ci idzie ;)