Wpis z mikrobloga

Występy hadesa, dychy i mantuu w EPLu na potężny plus. Michu natomiast ze swoim EG zawodzi i to niesamowicie. Spodziewam się niestety disbandu jeśli nie awansują na majora, albo odpadną tam prędko. Coś Michu nie ma szczęścia do teamów
#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
@vasos: ten disband to chyba będzie prędzej, niż później. oni ile są już ze sobą? Pół roku? A żadnego godnego triumfu nie zaliczyli, do tego gra w żaden sposób nie rokuje
  • Odpowiedz
@vasos: Oczywiście nie zwalam całkowitej winy na niego, ale nie sądzisz, że to może być problem z samym Michem? Gdzie by nie dochodził, to drużyna strasznie spada z poziomu. 5-6 lat temu był dobrze zapowiadającym się młodziakiem, który może zmienić oblicze polskiej sceny, ale aktualnie to średniak aimowy i się dziwie ileż można na tym ciągnąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@okradzione tylko gdzie dokładnie jest wina Micha? Skład envy był śmieszny, a później grali z trenerem.
Teraz w EG znowu grają z trenerem.
Oglądałem tylko jeden mecz EG W EPL. Jak widziałem że Michu sam broni B bombsitu to już wiedziałem że nic dobrego nie wyjdzie z obecnego EG.
  • Odpowiedz
@GT2: Ale ja nie zwalam winy na samego Micha i nie oceniam jego kariery po kilku meczach w EPL. "Śledzę" go od 2014 roku, gdzie mówiło się o nim jak o maszynie i każda polska drużyna się wtedy o niego wyrywała, a ty bierzesz ostatnie półtora roku. Jak był w polskich drużynach, to chodziły pogłoski, że faktycznie jest dobry, ale nie za dobrze się w nim współpracuje "taktycznie". Jak tak będziemy
  • Odpowiedz