Wpis z mikrobloga

Się gra, się ma Mirki. Tak jak wykop radził, trzymam dalej. Zobaczta ostatni wpis, dzięki za ogromne zainteresowanie i gratulacje. Giełda trochę #!$%@? psychę przy takiej kwocie ale... ;) Zysk od ostatniego wpisu nie został zrealizowany i wzrósł o ponad 5k do poziomu 26k (niezrealizowany). Doszedł pierwszy zysk z JSW. Czuje dobrze Mirek. Przypomnę, zrealizowanego zysku obecnie mam na 18k + dywidenda 1,5k . Do tego kilka pozycji na minusie na konkret longa bo nie zamykam niczego na minusie. Na giełdzie jestem niecały rok #gielda #wykopradziwykopuczy #banki
czasnawykopki - Się gra, się ma Mirki. Tak jak wykop radził, trzymam dalej. Zobaczta ...

źródło: comment_1630412275ftiVd5HCQsbsYole4eQN9x.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: jestes w zysku mimo to piszesz "Giełda trochę #!$%@? psychę". Po czym dodajesz "nie zamykam niczego na minusie" - ok, no to zdrowia w trzymaniu straty kilka lat (albo i na zawsze). Ciekawe czy jest tutaj ktos ze stazem 5+ lat na giełdzie(i ma wyniki), ktory też wierzy w trzymanie strat, bo kurs zawsze wraca itp.
  • Odpowiedz
@kot__morderca: no właśnie zastanawiam się, jak ktoś bez strat (nawet nie mówię o pojedynczych spółkach, tylko ogólnych) może się jakoś bardziej stresować giełdą. Przecież to przy mocniejszej korekcie będzie płacz.
  • Odpowiedz
@kot__morderca: Jestem w zysku na obecną chwilę. Jeśli nie śledzisz sektora bankowego przynajmniej od końca zeszłego roku to nie zrozumiesz ile zachodu wymagało dojście do tego momentu. Straty trzymam i jak narazie dobrze na tym wychodzę. Gdybym miał zamykać straty z początku roku rzędu powiedzmy chwilowe minus 10k na CDR to w kolejnym tygodniu nie przytuliłbym 7,5k zrealizowanego zysku. Takie jest moje podejście do tej gry i póki co obstawiam trzymanie
  • Odpowiedz