Wpis z mikrobloga

@krabczy: sprzedaż ryb na wagę wygląda tak, jak na obrazku poniżej. Jeżeli towar leży zapakowany na półce, to oczekuję że cena znajdująca się pod nim to cena za opakowanie. I c--j mnie obchodzi czy to jest ryba czy wzbogacany uran. Jeżeli opakowania nie są ustandaryzowane to się pisze "cena na opakowaniu", i to powinna być główna informacja na wywieszce.
croppz - @krabczy: sprzedaż ryb na wagę wygląda tak, jak na obrazku poniżej. Jeżeli t...

źródło: comment_1630405643CtvmA0lJTqvJsRbfkQql08.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@octave25: Obczaj, że tylko w biedronce papryczki chilli sprzedają na sztuki XD. Nieźle się uśmiałem, jak mi babeczka zaczęła je wyjmować z woreczka i liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście podziękowałem i nie kupiłem. 0,99zł za sztukę, to wychodzi jakieś 5x drożej niż lidlu, czy każdym innym sklepie.
  • Odpowiedz
Zaraz zaraz, op zwraca uwagę na to, że jest pokazana cena za 100g przy FABRYCZNIE ZAPAKOWANYM produkcie, który już z góry jest zważony i każdy ma taką samą wagę, a wykopki się pultają i coś p------ą o dzieciach i nauce zdalnej?
Wy normalni jesteście?
Jak idziecie do sklepu i chcecie kupić mleko to też tam macie cenę za 1,5 litra mleka, a nie opakowanie? Cenę ze 330ml coli, czy za puszkę coli?
  • Odpowiedz
@Maister37:

XDDD

Nigdy nie kupowałeś mięsa, gdzie masz podaną cenę za kilogram, a na opakowaniu po prostu jego wagę? Tutaj masz tę samą sytuację tylko cena za 100g - tak jak się zazwyczaj podaje dla ryb.

Skąd wy się bierzecie?
  • Odpowiedz
@Maister37: Na tym FABRYCZNIE ZAPAKOWANYM produkcie jest naklejka z ceną i wagą. A na górze jest cena za 100g, żebyś mógł porównać cenę z 3 innymi rybami leżącymi obok...
  • Odpowiedz
Nigdy nie kupowałeś mięsa, gdzie masz podaną cenę za kilogram, a na opakowaniu po prostu jego wagę?


@heheszkitroche: Nie, idę do sklepu i kupuję paczkę mięsa 400g, bo żyjemy w XXI wieku i w fabryce roboty dbają o to, żeby w każdym opakowaniu było tyle samo, brainlecie
  • Odpowiedz