Wpis z mikrobloga

Nie dość że ceny w sklepach są mocno zawyzone, z końcówkami .99 to jeszcze z podaną ceną za 100 gramów, no ale mistrzostwem są te cenówki gdzie cena obowiązuje z kartą moja biedronka czy inna żabka a pod spodem drobnym drukiem właściwa cena, dlatego na zakupy nie jeżdżę prawie wcale.
Tak się roocha gorsze narody, ciekawe czy w Szwajcarii, Niemczech, Norwegii też mają takie praktyki no się widać polakom pasuje czytając powyższe
  • Odpowiedz
Tak sobie myśle czy tu jest troling czy faktycznie niektórzy są takimi głąbami. Jak wy odychacie i stoicie jednocześnie?
  • Odpowiedz
@octave25: zadajesz w sumie ciekawe pytanie z dziedziny komunikacji wizualnej ale się z Ciebie śmieją, jak w tym kraju ma być dobrze? Jest jak śpiewa Ozzy Osbourne "They hate you if you're clever and they despise a fool". Od czasów podbazy polak gnoi polaka za zadawanie nietypowych pytań, nawet jeśli odpowiedź jest prosta. Poprawna odpowiedź to: Sposób sprzedaży jest dobry - jeśli chcesz kupować całą rybę z głową i dupą,
  • Odpowiedz
@Tino: a jak kupujesz mak luzem to chcesz cenę za każde ziarenko? A jak kupujesz sok z automatu to cena za każdą kroplę?

To jest logiczne, że rzeczy na wagę mają cenę za daną jednostkę wagi.
  • Odpowiedz
@sexlord:

Tak sobie myśle czy tu jest troling czy faktycznie niektórzy są takimi głąbami. Jak wy odychacie i stoicie jednocześnie?


Wychodzi na to że ty jesteś głąb bo nie zrozumiałes o co chodzi.
  • Odpowiedz
@goracywidelec: nie wiedzieć to jedno, ale op wpadł od razu z tezą i otagował #oszukujo, sam wprowadził taki nastrój do wątku. Tak tak nienawidzą go bo jest mądrzejszy od wszystkich i czujemy się przy nim głupio xdxd nie śmiejemy się z zazdrości tylko op się zbłaźnił, chyba można wymagać od dorosłego czlowieka minimum zaradności i inteligencji. Jak kupisz garnki za 10k bo Ci powiedzieli, że robią loda a okaże się, że chodziło o lody śmietankowe a nie seks oralny to też będziemy się śmiać i to nie oznacza, że jesteś mądrzejszy.

Swoją drogą mam ciekawszy cytat. Podobno 90% ludzi myśli, że należy do 15% najbardziej inteligentych. Matematykę zostawiam tobie.

Ps zdania typu
  • Odpowiedz
@octave25 to niesprawiedliwe że jak podjeżdżam na stację benzynową to nie wiem ile finalnie zapłacę za pełen bak. Cena winna się wyświetlać przed zatankowaniem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@titos21 no widzisz, wlasnie w sumie o to pytalem ogarnieta kasjerke, ze skoro ma kod to po co wpisuje zamiast skanowac, ale to byla juz ktoras akcja z kolei i nie chcialem przedluzac. Wiem ze szydzisz ale trudno. Paragonu raczej nie mam a zwrot mialem gotowka wiec nienudowodnie, Twoja wygrana.
  • Odpowiedz