Wpis z mikrobloga

@rejdiol: @KamilloPL: @inko-gnito: Kupiłem. Co ciekawe, to promocja jest tak ukryta, że nawet kierowniczka sklepu dowiedziała się z internetu. Nie otrzymali żadnej informacji. Do końca nie było pewne, czy będzie zwrot, bo dopiero przy drukowaniu paragonu wychodzą vouchery, nawet przy nabijaniu nic się nie wyświetla. Acha, można też brać naklejki na świeżaki za wartość ekspresu, co też do końca nie było pewne. Zrobiłem małą furorę, przy kasach, aż starym
@Dumle007: zależy jaką kawę preferujesz, kwasowość, aromat, intensywność, konsystencja. To podobne pytanie do: Czy osobie, która gustuje w craftowych piwach zasmakuje Perła? No jednym tak, innym nie. Ja wzięłam, bo mam biedronke pod nosem, dziś spróbowałam kapsułki z Timoru, opis na opakowaniu (współczynniki kwaśności, aromatu, cielistosci i rownowagi) nawet względnie adekwatny, kawa jest pijalna, mleko spienione zaskakująco dobrze. Ogólnie jak za darmo to polecam, osobiście bede probowac tej kapsulki wielokrotnego uzytku
@wypokowy_expert: masz taki ekspress ? Kupiles te metalowe kapsułki ? Jak nie, to sie nie wypowiadaj, bo szwagier kuzynki ze strony brata od macochy mówił, że takie "ekspresy" to na rynku od janusza co sprzedaja chinskie zegarki z wysylka z chin z czasem oczekiwania do 2ch miesiecy co nie daja gwarancji to maja na kilogramy za darmo a ludzie płacą tysiące plnów i dzieki temu sa milionerami wśród swoich biednych znajomych