Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:03, Wtorek, 31 sierpnia 2021. Imieniny: Ramony, Rajmunda, Bogdana. Słońce wstało dziś o 05:52. Świecić będzie 13 godzin i 49 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:42. Ciemna noc zapadnie o 21:06, ale gwiazd można wypatrywać od 20:19.
  • 17

Dzień dobry!
Pogoda iście październikowa, więc w myśl zasady, że zimno i wilgotno będę miał w trumnie, przestawiłem piec na grzanie w domu. Już jutro będzie lepiej według ICM, w sam raz na powrót dzieci do szkoły ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Już pora wstać, zjeść śniadanko i napić się kawy. Następnie w planie
@omi-omi czyli doniczka jakaś, ziemia do juk i dracen i wsadzić. Będzie dalej stała tam gdzie stoi.
Bardzo dobra roślina bo rośnie wszędzie. Jako ciekawostkę dodam, że jest często wykorzystywana przez akwarystów jako roślina w filtrze wodnym. Uprawia się takie rośliny tzw hydroponika, woda z akwarium przepływa przez pojemnik, w którym rosną rośliny, te biorą składniki odżywcze z tej wody i do tego oczyszczają ja z toksyn. Wspaniała symbioza ale potrzeba miejsca