Wpis z mikrobloga

⚡⚡⚡ WIADOMOŚĆ OD @Opposition_Fuhrer ⚡⚡⚡

Większość pewnie widziała, jak robiłem różne wpisy o HashUp i wklejałem mój adres, żeby je dostać. W zasadzie, byłem najaktywniejszym żebrakiem.
Na moim adresie uzbierałem 13134,1337 tych shitów: 0x5b161036ed32c52c6d25b73c1cc48b5f32e5e9c2

Chyba kogoś #!$%@?ło, jeżeli myślał że ktoś to zbiera na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę tego ścierwa za darmo, co najwyżej za dopłatą...
Nie mam kluczy do tego adresu i nie mogę ich mieć. Te shity na tym adresie były palone i nikt ich nigdy nie wypłaci ( ͡º ͜ʖ͡º)

TU MÓJ PROOF OF BURN:

echo -n "BITCONNNECT!"|sha256sum

f29c4c635f9e6a7fc18597f45b161036ed32c52c6d25b73c1cc48b5f32e5e9c2


Ten typek jest po prostu śmieszny w tym co robi i chyba na dniach troszkę go pooram. To nie jest zwykły scam. To wybitnie amatorski scam. Gość ewidentnie nie ma pojęcia w ogóle o krypto, zainteresował się tym dwa miesiące temu, jak wpadł na pomysł zrobienia ICO. Poza idiotycznymi ekonomicznymi farmazonami jakie on wymyślił, to pod względem technicznym nie jest wcale lepiej. Typ absolutnie nic nie wie a robi wpisy gdzie chce szkolić ludzi jak robić krypto. Jak zrobić token na gówno łańcuchu Binance. Większość nie ogarnia tematu, więc tego nie dostrzega, ale jak ktoś zna temat to widać na każdym kroku jakie głupoty ten człowiek wciska i nie ma pojęcia o czym mówi :D

Najlepsze jak nieudolnie na każdym kroku stara się tanimi sztuczkami udawać ze doskonale wie co robi. Typ w 100% kłamie na każdy temat. Nie mają absolutnie nic i nikt w nich ani 2zł nie zainwestował. Przygotuj wazelinę @OrzechowySos bo będzie cię czekał ostry gangbang.

#bitcoin #kryptowaluty #oswiadczenie #up #hashup #gielda
plaisant - ⚡⚡⚡ WIADOMOŚĆ OD @Opposition_Fuhrer ⚡⚡⚡

Większość pewnie widziała, jak ...

źródło: comment_1630359048w65VQj4JFovtjMEfPsOnXQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@plaisant: jak hashUp to jest niezwykle amatorski scam to jak nazwiesz to co robi ilovepump który regularnie co kilka dni naciąga ludzi na 1-2 bnb i nawet sobie robi przerwy na "odpoczynek" bo jest taki zarobiony XD oprócz tego ma kilku czy nawet kilkunastu wiernych przydupasów lizodupów, czy to już można nazwać sektą? XD może nawet o nim nie słyszałeś bo on robi tylko takie nieestetyczne kupki niszowe jak babydelhi
  • Odpowiedz
@plaisant: mnie #!$%@? to ze w tym ostatnim jego wpisie jak tworzyć krypto dodał treść typu zrobienie strony na szablonie Wordpress i kupienie gotowca za 40$ Nikt nie używa CMS teraz, a skrypty do generowania cms do HTML, po pierwsze aby ominąć mysql i ataki po kolejne odpowiedzi są mniejsze i czasy ładowania.

W ogóle typ wysłał mi 100 tej gowno krypto, co wydał z BNB około 0,12 centa. Co
  • Odpowiedz
100


@necikowsky: to ci pożałował nic niewartego scamu, ciekawe jak on to rozchodzi jak ktoś mu sprawę założy bo na teraz to on legalnie tego nie robi. Już mu trochę podpowiedzieliśmy bo nikt nie chce żeby ten młody człowiek w więzieniu skończył.
On liczy tylko na to że ktoś wpłaci na rozwój, cały czasz okłamuje wszystkich że znalazł sponsorów tego scamu. To się może źle dla niego skończyć. Ma porażającą
  • Odpowiedz