Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: jakoś skomplikowanie to wszystko wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) co tam masz za silnik? i fascynuje mnie ten zbiornik na pierwszym planie pierwszego zdjęcia, to chyba nie LPG?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SamBeliar: nie. Jazdy po bezdrożach w okolicy. Już jeździłem zrobiłem z 50 km żeby się wady ujawniły
@aksal89: silnik 1.8d endura de z Fiesty MK4, bak zrobiony ze zbiornika od kompresora kupionego na złomie za 18zl. Kółka od niego użyłem w innym projekcie. Film z budowy baku i jego wnętrza pokażę jak wrócę do domu.

@jaceks653: pirania z modyfikacjami podemnie i pod dany silnik. @aksal89: zdjęcie z bliżej
Pobierz
źródło: comment_1630345506lzxlgEstoB7TLlVe0H9gpx.jpg
@Pesa_elf: Szanuję ludzi, którym chce się tak rzeźbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jeździłem tylko buggy na bazie kaszlaka i już to robiło wrażenie, 60 koni to musi robić robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nad elektryką siedziałem sobie w jedną sobotę z multimetrem, lutownicą, wiązką elektryczną schematem i piwkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to bardzo dużo się z dziedziny mechaniki idzie podszkolić, ślusarstwa elektryki samochodowej (ale tu akurat bez zaskoczen bo wykształcenie elektryka mam) Oraz dużo innych przydatnych umiejętności się zdobywa przy takim projekcie.
@aksal89:
@SamBeliar: @jaceks653: @Mandalorianin,, @soadfan, @brh77603, @Zordon_, @Bednarek @jaceks653
Pobierz
źródło: comment_1630350338mDxiUfDFa7dlvWq2HJQhII.jpg
@Manizle: Zacząłem jesienią 2013 roku, potem mialem epizod emigracyjny to prace na dwa lata poszły w odstawkę, Potem na rok ponad zdrowie nie pozwalalo i jakos w 2018 roku w końcu wyjechałem z garażu a wszystko dzięki temu że zawód milosny zaliczyłem to zaszyłem się w warsztacie i się leczyłem gorzałą i robilem przy projekcie to jakoś pchnąłem i ruszyło z kopyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mandalorianin, @SamBeliar, @aksal89, @soadfan, @brh77603, @Zordon_, @Bednarek, @DziabDziab, @koniokrad, @ZlodziejBilonownic, @golf3cabrio, @skarbnik_, @codowuja, @toodrunktofuck, @sol1222, @mlodziutki84 Zaczęły się przeróbki zawieszenia z tyłu. Jak się z nim uporam to wymienię miskę olejową i zrobię próbną jazdę. Tym razem przy pracy towarzyszy mi "nowy" nabytek mianowicie migomat co na olx za flaszke ogarnąłem bo miał nie działać a tylko
Pobierz
źródło: comment_1630439938AsOcOFsJX7T2rgz2sFY6QP.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mandalorianin, @SamBeliar, @aksal89, @soadfan, @brh77603, @Zordon_, @Bednarek, @DziabDziab, @koniokrad, @ZlodziejBilonownic, @golf3cabrio, @skarbnik_, @codowuja, @toodrunktofuck, @sol1222, @mlodziutki84
A
Znalazłem trochę czasu i ruszyłem temat do przodu dzisiaj. Jedna strona skonczona tak że prześwit teraz wynosi z tyłu 29cm. Wyszło trochę twardo ale to po wymianie miski olejowej i próbnej jeździe wyjdzie w praniu co dalej.
P.S. Z prawej
Pobierz
źródło: comment_1630782349QYbKNVA9pfmoEf01XwLB9C.jpg