Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, tam nie ma żadnych Afgańczyków (na pewno to wszystko zmyślił, z własnym językiem włącznie), a w ogóle to masa bez twarzy.

Sayyed (Sajjed) - jest kucharzem, pracował w restauracji w Mazar-e Sharif (Mazar Szarif), w mieście położonym w północnym Afganistanie. Jego specjalnością jest kebab po afgańsku oraz “qaboli” (ryż z marchwią, rodzynkami i rozmaitymi przyprawami), czyli tradycyjna, aromatyczna potrawa afgańska serwowana w różnych wariacjach w całym Afganistanie.


#uchodzcy #bialorus #usnarzgorny #imigranci
Andreth - Pamiętajcie, tam nie ma żadnych Afgańczyków (na pewno to wszystko zmyślił, ...

źródło: comment_1630332877eKPrC8lzHm3bH6EG9S10wR.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Misie drogie, ja tylko zwracam uwagę, że wersja "tam nie ma Afgańczyków" się sypie


@Andreth: a kto poważny mówił że "tam nie ma Afgańczyków"? Z tego co słyszałem to jedynie głosy, że są tak także uchodźcy innych narodowości.

A to, czy Sayyed jest kucharzem czy uciekł z więzienia o zaostrzonym rygorze należy zweryfikować z najwyższą dozą wiarygodności, a jeżeli to niemożliwe to będzie robił kebaby gdzie indziej, bo inaczej weryfikować to
  • Odpowiedz
ty rozumiesz co piszesz? Jesli wg ciebie jest przez nich na ich stronie blokowany, to jak niby chcesz go zatrzymac? Chcesz wtargnac na teren obcego panstwa?


@defkor: Ze 3 razy już jej to mówiłem. W tym momencie albo ten fragment zignoruje i będzie jak nakręcona o konwencji genewskiej i azylach, albo temat w tym wpisie się urwie i z rana od nowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpuść,
  • Odpowiedz
@defkor: Jeszcze zaraz usłyszymy, że ich SG na muszce trzyma i nie pozwala wody się napić, jak to wczoraj pisała. Tymczasem są nagrania, jak w tym obozowisku wcinają gorącą zupę, którą im Białorusini dowożą bo przecież są na ich terytorium. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andreth: Nawet jak są to kogo to obchodzi? Nie musimy mandatoryjnie ich wpuszczać i są nam do niczego nie potrzebni.

Nie możesz sobie po prostu wejść na jakiś portal randkowy i umówić się ze śniadym księciem z emiratów na ruchańsko, a nie próbujesz nas nakłonić od dwóch tygodni do przyjęcia hordy orków z Afganu? Bo patrzenie jak piszesz codziennie te swoje wysrywy i dostajesz zerowe poparcie jest tak samo żenujące jak
  • Odpowiedz