Wpis z mikrobloga

@alteron: No i? A pozostałe 14+ minut to kwintesencja czego? Dopiero co wyszedłeś z piwnicy i nie wiesz jak wygląda ruch drogowy w tym kraju?
Jak mnie #!$%@? takie nakręcanie jednych na drugich. #!$%@? o pedalarzach, samochodozie itd. robi potężną szkodę w szczególności tym, których na drodze chroni najmniej. Zamiast takiego nakręcania się 100 razy bardziej wolałbym, żeby ludzie tą energię przekierowali na edukację i tłumaczenie ludziom dlaczego pewne zachowania są
1:13 - koleś o mało co nie zabił niewinnych ludzi
2:20 - jak wyżej
2:30 - tak samo
3:01 - kwintesencja bycia #!$%@?
5:01 - kolejna próba zabicia innych, tym razem pieszego (swoją drogą ciekawe jak dojechał micrusa)
7:15 - road rage
dalej mi się nie chce.

Ale @alteron oglądał na pewno więcej, bo znalazł jednego pedalarza, który rozwalił sobie głupi ryj.

BTW, kwintesencją pedalarstwa jest jazda po jezdni jak obok jest
@alteron: Jeszcze trochę a może kiedyś odkryjesz że rowerzyści jeżdżą podobnie jak samochody. Z taką różnicą że rowerzyści główne niebezpieczeństwo sprowadzają na siebie a nie na innych jak puszkarze.
BTW, kwintesencją pedalarstwa jest jazda po jezdni jak obok jest ładna DDR.


@janekplaskacz: jakbym nie jeździł po Polsce, to pewnie bym się zastanawiał. Ale jeżdżę i wiem jak wygląda to „nie jechanie” DDR.
Jedziesz jezdnią, nagle pojawia się ona: DDR - piękna, lśniąca kolorem, za krawężnikiem. Jak wjechać? #!$%@? wie. Gdzie prowadzi? #!$%@? wie. Kiedy się skończy? #!$%@? w… a nie, już się skończyła - nie było tematu.

I tak to
@alteron: Druga sprawa to tak zajebiste przejscią to chyba specjalnie zaprojektowane żeby kogoś zabić. Po 2 pasy w każdym ruchu do tego 2 tory tramwajowego. Brak sygnalizacji i dodatkowego oświetlenia. Po zmroku to już całkiem combo do zabicja przez tramwaj jakiegoś pieszego xDD
Kto to #!$%@? dopuszcza. Najważniejsze że pieszy ma pierwszeństwo na przejściu a reszta to wuj.
@iRoX: tam suwak nie działa ale chodzi o totalny brak kultury i debilizm nagrywającego, trzeba być upośledzonym umysłowo i mieć 5 cm kuśkę żeby przyśpieszać komuś przed kończącym się pasem rozbiegowym kiedy ich prędkość była równa i było miejsca tyle, że ciężarówką by tam wjechał,