Wpis z mikrobloga

@spike10: Generalnie nic trudnego, ładujesz w zrękę do 1 progu, potem łuk do 1 progu, w międzyczasie uczysz się kradzieży kieszonkowej i okradasz kogo się da. Potem walisz dalej w zrękę żeby założyć jakiś konkretny łuk, a później to już wedle uznania bo jak założysz jakiś konkretny łuk to już praktycznie gra się przechodzi sama.
@spike10: ładujesz wszystko w zręczność i po godzinie gry zabijasz wszystko xd
Wydaje mi się, że jest na tyle mocny, że nawet nie trzeba się zastanawiać w co ładować, tylko wybijać co się da i samo się zrobi. Tylko trochę kasy potrzeba na strzały na początku i jakiś łuk lepszy
@spike10: normalnie pakujesz w zręczność i łuki, przecież ta gra jest prosta, do tego jak masz w cholerę zręczności to masz akrobatykę, czyli dalekie skoki i prawie nie możliwe zabicie się jak spadasz ze skał, wystarczy zrobić skok, warto wtedy też na kradzież kieszonkową przenaczyć punkty, za każdą kradzież jest exp i złoto można mieć. jak się okradnie wszystkich w khorinis, to później staniesz sobie na jakimś dachu i powystrzelasz wszystkich
@spike10: > Nigdy nie grałem łucznikiem, a słyszałem, że to najbardziej op klasa w grze.
Pod koniec mag jest najlepszy, po zdobyciu tej runy gra sama się wygrywa. Chyba że chodzi ci o całą grę a nie ostatnie dwa rozdziały, to może masz rację. Z mojej ostatniej sesji magiem pod zręczność ogarnąłem że możesz zignorować miecze i bić samym łukiem. Ewentualnie możesz dać 24 punkty do walki mieczem jednoręcznym i chodzić
Pobierz wideokojimbo - @spike10: > Nigdy nie grałem łucznikiem, a słyszałem, że to najbardzie...
źródło: comment_16302675653dCTLUP813VrYsAcyu2vwX.jpg
@spike10: Nauka strzelania z łuku na wczesnym etapie jest opcjonalna, bo tak czy inaczej poniżej tych 60% gówno się trafia. Jak masz powiedzmy 40% to i tak trafiasz na tyle rzadko i obrażenia są na tyle małe że trzeba będzie stawać na jakichś obiektach gdzie przeciwnik sie nie wespnie. Jak masz więcej % to i tak obrażenia za małe. Dlatego najlepiej na początku full zręczność do takiego poziomu gdzie będziesz już