Wpis z mikrobloga

Mirki, taka akcja jak na pic rel.

TL;DR


Na początku roku po covidowych perypetiach wystawiłem cały swój sprzet fotograficzny na sprzedaż, łącznie było to 5 obiektywów i dwie lustrzanki. Jedną lustrzankę sprzedawałem w zestawie z obiektywem statywami, bateriami itd itd,.
W lutym kupiła to ode mnie jakaś babeczka poprez OLX wraz z dedykowaną "Przesyłką OLX".
Wczoraj pisze do mnie ze chce zwrócić sprzęt bo wizjer jest zamglony i aparat robi prześwietlone zdjęcia. Na moje rzeczowe argumenty odpowiada jak na załączonym zdjęciu.
Aha, odnośnie ostatniej jej wiadomości, że licznik jest sprawny - wydaje mi się, że typiara nie ogarnia że licznik w apracie to nie to co dopisuje do nazwy zdjecia liczbe np DSC_0001, tylko dodaje znacznik do metadanych. Ale #!$%@?, niech zgłasza, bardzo ciekawi mnie rozwój sytuacji.

#januszebiznesu #januszeolx #olx #patologiazewsi #oszukujo
emesi - Mirki, taka akcja jak na pic rel.

TL;DR
SPOILER

Na początku roku po co...

źródło: comment_1630227766AnOcYqKvMk4GieaIeUsU47.jpg

Pobierz
  • 264
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emesi: goń ja, wg prawa może reklamować u ciebie ten aparat, ale musi go odesłać i ty określasz czy reklamacja jest zasada, tzn wadą była w momencie wydania rzeczy. Jak tak to naprawiasz/ oddajesz kasę. Jak nie, to czekasz aż opłaci ci wysyłkę powrotną. :) Żadnej kasy nie oddajesz.
@emesi: aparat może być w pełni sprawny, a ona może nie potrafić go obsługiwać po prostu XD Raz byłem na weselu z różową i wziąłem lustrzankę, podstawowego canona EOS 500d, a jej kuzynka, notabene karyna blondyna jakich mało, która ustrzeliła bardzo bogatego chłopaka szalała z jakimś Soniaczem za ponad 7k. Prawie żadne z jej zdjęć nie nadawało się do niczego, brak ostrości, rozmazane kadry, prześwietlone klatki, no masakra. Chyba myślała że
@emesi: Dziwne, że bynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie odezwała się, kiedy siedziała u matki w Polsce, tylko dopiero po powrocie za granicę.

Zapewne sądziła, że lustrzanka zrobi za nią ładne zdjęcia, ale się zdziwiła.
@emesi Typowe laski z grupy fotograficznej xD kupi jedna z drugą sprzęt za 3k i na auto leci, siedźe na kilku grupach i co tam się nie raz odstawia to głowa mała