Wpis z mikrobloga

Mirki, taka akcja jak na pic rel.

TL;DR


Na początku roku po covidowych perypetiach wystawiłem cały swój sprzet fotograficzny na sprzedaż, łącznie było to 5 obiektywów i dwie lustrzanki. Jedną lustrzankę sprzedawałem w zestawie z obiektywem statywami, bateriami itd itd,.
W lutym kupiła to ode mnie jakaś babeczka poprez OLX wraz z dedykowaną "Przesyłką OLX".
Wczoraj pisze do mnie ze chce zwrócić sprzęt bo wizjer jest zamglony i aparat robi prześwietlone zdjęcia. Na moje rzeczowe argumenty odpowiada jak na załączonym zdjęciu.
Aha, odnośnie ostatniej jej wiadomości, że licznik jest sprawny - wydaje mi się, że typiara nie ogarnia że licznik w apracie to nie to co dopisuje do nazwy zdjecia liczbe np DSC_0001, tylko dodaje znacznik do metadanych. Ale #!$%@?, niech zgłasza, bardzo ciekawi mnie rozwój sytuacji.

#januszebiznesu #januszeolx #olx #patologiazewsi #oszukujo
emesi - Mirki, taka akcja jak na pic rel.

TL;DR
SPOILER

Na początku roku po co...

źródło: comment_1630227766AnOcYqKvMk4GieaIeUsU47.jpg

Pobierz
  • 264
@emesi: z tego co kojarzę z innych akcji na tym tagu, to w wymianie handlowej między dwiema osobami fizycznymi (prywatnymi) nie przysługuje procedura zwrotu, gwarancji i postępowania gwarancyjne. Jest chyba możliwa jedynie sprawa w przypadku wyłudzenia i oszustwa, ale jeśli masz wszystko udokumentowane, to ja bym olał pisanie z nią i ew. czekał na jakieś oficjalne wezwanie, a wątpię żeby takie wpłynęło