Wpis z mikrobloga

@smolldaisy: Albo jak sie w weekend dostaje XX pytan „jak weekend/jak sobota/jak niedziela?” i tak dalej xD

Zakladanie konta bez gotowosci na spotkanie w ciagu 2-3 dni maks jest bez sensu. I w tym czasie lepiej za dużo nie pisać, tylko poczekać na rozmowę f2f
@ProResHq: tez tak sadze, ja sie na tym mocno przejechalam i juz nie korzystam z tindera, bo wstydzilam sie spotykac z tymi ludzmi a z dnia na dzien zauraczalam sie w ich sposobie pisania co bylo zenujace XD
@ruskiefajki poznałem tam dziewczynę z którą za parę dni stukną mi dwa lata, planujemy kupno mieszkania i dogadujemy się zajebiście. Chociaż oboje uważamy, że w sumie do tindera nie pasowaliśmy. Da się tam poznać kogoś fajnego tylko trzeba się do tej osoby dokopać przez bagno zjebow. Najważniejsze to się nie poddawać, jak 10 osób z którymi będziesz gadać to osoby totalnie nie w twoim typie to się nie zrażaj, w końcu trafisz
@smolldaisy: No, ja tez jestem z tych wkrecajacych sie i pozniej bywalo mi przykro, jak wychodzily jakies poje*bane zachowania w realu. Ostatnio tu pisalam nawet o tym, jak typ mial bol tylka o ex, ze na wakacje z kims jedzie. I tez sie super pisalo z tydzien, a drugi dzien po pierwszym spotkaniu wylecial z rewelacja, ze sie „wlasnie dowiedzial”, ze laska z kims jedzie i go to „uderza”, a zerwali
@ruskiefajki: wrzuć chociaż dwa zdjęcia, jedno z widoczną twarzą drugie z sylwetką oczywiśnie bez zasłoniętej twarzy telefonem, napisz kilka zdań o sobie co lubisz. Już się wyróżnisz na tle pustych profili bez opisów lub kilku emotek.
@ruskiefajki: ja z 5 lat temu poznałam jednego ziomka. nie wyszło nam w związku (nawet do niego nie doszło), ale do dzisiaj jesteśmy super kumplami xD teraz poznałam też jednego i sobie piszemy, spotykamy się i może coś z tego będzie.
niestety ale większość facetów tam jest aby tylko wyruchać. W takich sytuacjach najlepiej odkładaj to jak najdłużej to trochę odsiejesz tych ruchaczy


@2cf002b2f4: bo to jest #!$%@? aplikacja do ruchania, rozumiesz? To, że ktoś ma nasrane w głowie i nie rozumie opisu aplikacji, którą instaluje to jego problem. To nie jest portal randkowy, tylko aplikacja do znalezienia osoby na jedną noc