Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
608 440 + 134 = 608 574
Duży do 29x29
Ujechałem się na u-----h, brukach i gnojówce.
Ponad 2h po brukach (z całości jazdy), starych brukach. Nigdy tak bardzo nie cieszył mnie widok miękkiej gnojówki, po której można płynnie jechać.

Brukom daję 10/10, ponieważ pierwszy raz na brukach, musiałem stanąć i odpocząć ręce, a ja bardzo lubię bruki.
Były wspaniałe, nie zapomnę ich nigdy <3
Max square: 29x29 (+1)
Max cluster: 991 (+63)
Total tiles: 3850 (+60)

#rowerowyrownik #wahooligan #gravel #kwadraty

Skrypt | Statystyki
uysy - 608 440 + 134 = 608 574
Duży do 29x29
Ujechałem się na u-----h, brukach i gn...

źródło: comment_16301699302b3VmyJYQbE1Klf3EQ8qPC.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hipodups: No dawno nie zaliczyłem tyle bruku, ale krzywdy nie ma, zadowolon jestem z wycieczki :D.
Byle do 30x30 niebieski zrobić. Pozniej fajrant.
  • Odpowiedz
@uysy: ja takie ujeby zostawiam na zimę i budowę bazy. Na przełaju lub mtb to będzie sama przyjemność :) Teraz staram się głownie asfaltowe zbierać :)
  • Odpowiedz
Ponad 2h po brukach (z całości jazdy), starych brukach


@uysy: O ja pierdziu! Mi po kilku minutach byłoby dosyć telepania, a co dopiero przejechać 2 godziny po czymś takim. Szacun!
  • Odpowiedz
@Hipodups: Na zimę to planuję sam trenażer, ewentualnie mały rozjazd. W zeszłym roku jeździłem zimą po kwadraty, już mam tak daleko, że ciało będzie się szybko schładzać.

@krabozwierz: Masz do wyboru 2 opcje - powoli = boli d--a, szybko = bolą ręce :).
@Desmosedici: No właśnie na Genesisie PRAWIE jak z MTB (z przednim amorem poniżej 2k PLN :D).
Spora różnica jest między MTB vs Enduro/DH
  • Odpowiedz
No właśnie na Genesisie PRAWIE jak z MTB (z przednim amorem poniżej 2k PLN :D).
Spora różnica jest między MTB vs Enduro/DH (wiem bo jeździłem sporo), między gravelem, a mtb będzie, ale niewielka :>

@uysy: Nie wiem, nie mam porównania. U mnie wszystko zaczyna się na 23 i kończy na 25mm¯_(ツ)_/¯ mam co prawda rowerek 33mm ale to na zimowe kręcenie w koło komina

Aaa trylinka to jest dopiero masakra
  • Odpowiedz
@uysy: Mówisz ze sie widzimy tam za rok? :) to ciśnij ciśnij, ja w zimę też leniuchować nie zamierzam i liczę bardzo optymistycznie że kowary w '22 wjadę na 4.5 w/kg :)
  • Odpowiedz
@Hipodups: Nie wiem, zobaczymy co przyniesie życie :D. No i ja na trenażer mam większą motywację, niż na wyjście w zimie i u------e szosy ;). Postawię na trenażer i tyle, na rozjazd mam gravela.
@robom85: Wahoo Elemnt Bolt V2
  • Odpowiedz
@uysy: u mnie niechęć do trenażera to głównie problem z temperatura - przegrzewam sie strasznie, mam 2 wnetylatory na siebie by dalo się jechać + jeden z boku.
Do tego miejsce na trenażer mam w garażu, a to wiąże się z przejściem 6m na zewnątrz. Słaba opcja więc jak nie trzeba wolę iść na zewnątrz, mróz mi jakoś specjalnie nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz