Wpis z mikrobloga

@Najemnik32: Nie palę tak dużo, żeby non stop mieć przy sobie paczkę szlugów, po prostu teraz akurat miałem taką ochotę, bo piłem piwo, a do tego babcia miała jakieś fajki z Kenii, a nie zwykłe takie polskie ^_^

@porque: Środa jutro, więc i relacja będzie jutro. Dziś myślę jeszcze tylko, czy by do Austriaczki nie napisać, chyba tak zrobię, tylko nie bardzo wiem co tam wyskrobać... :D
@porque: Nie obijam się, jutro po ściance znowu spróbuję ją odwieźć, ale tym razem będę jechał wolniej, żeby z nią pogadać :P No i trzeba obczaić, czy koleś z którym chodzi na ścianę to jej facet, czy kumpel. No i w ogóle jutro odda mi empetrójkę i takie tam ^_^ A Ty co?:D

@Najemnik32: Są portfele w których można nosić fajki?:O A tyle fajek i narkotyków i benzyny co rozdałem,
@Luxik: Ja gdy wiem, że nie potrzebuję dużo- paczkę zostawiam w domu, do portfela ładuję 3-4 papierosy. Kieszeń na banknoty idealnie się do tego nadaje. Chroni mnie to przed obrobieniem przez cudzesowych bananowców.
@Luxik: najpierw niech odda sprzecior :D a ja nic sie wbilem na urodziny niespodzianke do kolesia co widzialem go 3 razy i powiedzialem tylko czesc czesc i poszedlem na imprezke niespodzianke przygotowana dla niego, bo mnie zaprosili, no i hmm byly tez jego ladne kolezanki no i najlepsi kumple, ciezko bylo cos ugrac, ale z jedna nawet fajnie sie tynialo, szkoda tylko ze nie potrafilem zrozumiec jak ma na ime :D
@Najemnik32: Sorry, noszę portfel w spodniach i zanim bym z tą fajką dojechał na uczelnię, to pewnie wyglądałaby jak mój dowód osobisty : /

@porque: No już jej nie przypominam, przynajmniej jak nie odda, to będzie pretekst, żeby znowu z nią pogadać i w ogóle :3 Ja nie wiem jakim cudem tę Austriaczkę wystalkowałem, bo na Fejsie ma w ogóle zmienione dane... Teraz jej wiadomość wysłałem, miejmy nadzieję, że mi
@Luxik: a ja mam nadzieje, ze ten ziomek co bylem u niego na urodzinach, to mnie doda do znajomych i ze ja ma w nich tez, bo skubaniec ma znajomke ukryta :/ a jak nie to nie wiem jak ja wystalkuje :(
@Najemnik32: Ja tam rzadko staram się palić i każdą fajkę celebruję, więc musi być ładna i w ogóle. Ale papierośnica to niegłupi pomysł.

Kolejną zaletą nieposiadania fajek jest to, że je rzadko palę, a już przez ostatnie parę miesięcy zauważyłem co się dzieje, jak mam przy sobie papierosy ;_;

@porque: A nikogo nie znałeś z tamtych osób?:D Poza tym jak ma takie charakterystyczne imię, to może ktoś ją kojarzy?:D
@Najemnik32: No, jest to jakiś plan, przemyślę to. A póki co będę palił cudze, tyle, co ciołkom z roku dupę wożę, to mi się należy :D

@porque: Ty, a ta impreza, to w ogóle w Polsce nie była, tak?;d I co to za gimbaza, że rodzice zapraszają Cię na urodziny ich syna?XD
@Najemnik32: To nie honor, to karma, raz Ty komuś dasz szluga, raz ktoś Tobie, raz Ty będziesz przez dwa semestry woził dodatkowe 3 osoby w samochodzie za Twoje paliwo kilka razy w tygodniu, raz jedna z tych osób da Ci fajkę ;)

@porque: Eee, to widzę, że nie próżnujesz... :D Wkręciłeś się na cudzą imprezę, no ładnie ładnie... :D Szkoda, że wszystkie imprezy urodzinowe na jakich mógłbym być są z