Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2907
#pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i pojechaliśmy dziś w świat. Po ponad 3 latach od pomysłu, dokończonej szkole, otwarciu własnej DG i przeczekaniu części pandemii uznaliśmy że nie warto dłużej czekać bo czterdziestka już w zasięgu wzroku. Tym samym do tagu #paniekierowniku dochodzi #kierownikpodrozuje i zapraszam do śledzenia. Zaczynamy od Karaibów (skoro Azja się zamknęła na nowych przybyszy), a co będzie dalej, zobaczymy za około miesiąc. Może Azja, może Ameryka Południowa ¯\_(ツ)_/¯
Wkrótce opowiemy co nieco do kamery i wrzucimy pod tagiem.
#zwiazki #podroze
silentpl - #pokazmorde z żonką. Odeszliśmy z korpo, sprzedaliśmy większość rzeczy i p...

źródło: comment_1630138149qptFqYkYoxeyMCZBZwT89D.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
Żeby tylko nie było jak z tym #bezplanu

Zaczął wyśmienicie, motorkiem w dziczy, drobnostki, ciekawe ciekawostki

a potem jedna dupaka, druga, zaczęły się hotele wygody i kupa. Po kanale


@last_of_us: Każdy ma swoją ścieżkę. Tryb życia bez stałego miejsca, ciągły ruch i życie z pewną dozą niepewności potrafi dać w kość po kilku latach. Bartkowi należy się odpoczynek. Wszakże opublikował ponad 150 filmów. Sama ich edycja, przy ośmiu
  • Odpowiedz
@silentpl: dla mnie żadna.
serio czy współcześni milenialsi muszą wszystkim się dzielić? #!$%@? wszystkim?
jedziecie dla siebie czy znowu podróżować i chwalić się dosłownie wszystkim?

ja pokasowałem fejsy, instagramy tiktoki i inne bzdety... bo nie chcę być częścią pokolenia, które na koncercie zamiast odpalić zapalniczkę, to włącza ajfona żeby filmować koncert.
a wy na takich wyglądacie... stąd
  • Odpowiedz
serio czy współcześni milenialsi muszą wszystkim się dzielić? #!$%@? wszystkim?

jedziecie dla siebie czy znowu podróżować i chwalić się dosłownie wszystkim?


ja pokasowałem fejsy, instagramy tiktoki i inne bzdety... bo nie chcę być częścią pokolenia, które na koncercie zamiast odpalić zapalniczkę, to włącza ajfona żeby filmować koncert.

a wy na takich wyglądacie... stąd mój komentarz...

serio... zróbcie coś dla siebie, bez #!$%@? wrzucania tego do sieci żeby jak każdy #!$%@? inny znowu opowiadać jakie to wielkie co zrobiliście, bo już nie w korpo a w drodze na majorkę...
  • Odpowiedz
jutubowanie to po prostu zwyczajny zawód w dzisiejszych czasach,

oni zmienili pracę z korpo na pracę dla korpo pt. Youtube


@SpalaczBenzyny: I tak, i nie :)
Pracować to my będziemy dla widzów jeśli już.
  • Odpowiedz
@silentpl: nie zrozumiałeś tego co napisałem, dlatego serio, powodzenia i łał miłego chwalenia się sniadaniem w chorwacji i naprawianiem vana w grecji...
sorry, na czarno, bo szkoda mi czasu na kolejne #!$%@? kolejnych "wolnych" ludzi, koniecznie uwięzionych w fejsie i instagramie... bo to takie interesujące ten wasz wyjazd...
  • Odpowiedz
macie poduszkę czy fach w rękach? jeżeli fach to jaki? IT? grafika? pytam z czystej ciekawosci . powodzenia ;)


@Funky__Koval: Jest poduszka. Fach jakiś tam jest i biznes w tle coś tam generuje, ale zamysł jest aby się rozwinąć filmowo (nerwowo patrzy na NatGeo i HBO)
  • Odpowiedz
tak z ciekawości polaka. Jaki mniej więcej budżet na to macie wyznaczony?


@KrzysztofMickiewicz: Dostępne w necie kalkulacje sugerują podróżnym 15-20k USD na rok, ale bardzo dużo zależy czy to z plecakiem i po hostelach, a podróż lądowo, czy walizki, hotele, AIRBNB i samoloty. Do tego kwestia żywienia, jakie sporty się chce uprawiać. Znam Youtuberów którzy mając milion subskrybentów wydają 60tys zł kwartalnie na sam transport, hotele i wydatki na lokacjach
  • Odpowiedz
@xp17: > Mega nuda was czeka. W zasadzie wszędzie jest tak samo. Te same rzeczy w sklepach, jedynie przyroda jest ok, ale to też się nudzi. Piszę to jako facet, który w zasadzie wszędzie poza Ameryką południową i Afryką byl - tam mnie nie ciągnie, bo nie lubię ludzi z niewielką inteligencją, brutalnych i prymitywnych.

@xp17: > Pewnie w biznesplanie mają patronitę od frajerów, którzy nie mają własnego
  • Odpowiedz
kierowniku czy na kanale yt będzie seria ? ;)


@Utewolux: Na kanale PanieKierowniku będą filmy o miejscach i rzeczach ze świata high end.
Do podróży będzie nowy kanał do którego pozwolę sobie zawołać bardzo wkróce.
  • Odpowiedz
@silentpl: więc jak chcecie rozkręcić kanał robiąc to samo i tak samo jak inni? Czym chcecie zdobyć lajki? Zdajecie sobie sprawę, że zazwyczaj obserwuje się 1-2 vlogi podróżnicze, żeby w koło nie oglądać tego samego...
  • Odpowiedz
@silentpl:
Nie neguje nakładu pracy jaki trzeba włożyć w "zwykle" jutubowanie. Oglądałem materiał TIK History na ten temat, przy czym TIK riserczem i nakładem pracy kładzie podróżników na łopatki bo oprócz gadającej głowy gość ma infografiki, animacje, mapy a do tego resercz na kanale historycznym jest z innej galaktyki.
Stąd ta plaga przechodzenia na szorty wszędzie
To coś jak ludzie z insta na snapa przeszli. Mniej pracy i zachodu

Na początku #bezplanu to był bez planu faktycznie, i montaż to raczej wycięcie gafy/dłużyzny lub poprawienie błędu itp niż to co potem zaczął może nie do końca niepotrzebnie czyli ujęcia z dronow, podkład muzyczny, jakieś przejścia i zaczęła się
  • Odpowiedz