Wpis z mikrobloga

@R4vPL Nie zgodzę się, że agresja i wyzywanie ludzi to domena typowego psiarza. XD, U mnie w domu od prawie trzydziestu lat żyje się z psami, w tym przeżyłem dwa mundurowe (jeden był czempionem polski w swojej dziedzinie), od dwóch lat tresuję psa po przejściach i nigdy nie stosowałem obroży elektrycznej, bo moim zdaniem nie były potrzebne, bo raczej wyznaje pozytywne metody szkolenia. Spotykałem przewodników/myśliwych z wieloletnim doświadczeniem, którzy z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gwyddbwyll: Jeśli psi behawiorysta z którym rozmawiałeś nie był przeciwko tego typu rozwiązaniom to wiedz jedno, że to był bardzo c-----y behawiorysta. Jest to jedno z najgorszych rozwiązań przy układaniu psa, wzbudza tylko strach i powoduje traumę na długi czas. Widać, że nie masz na ten temat żadnego pojęcia i łykasz jakieś bzdury wypowiedziane przez januszy psiej behawiorystyki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rozpierpapierduchacz tak, ma wpływ na psychikę. I praktyczne tego samego dotyczy wklejony fragment. Nie pominąłem tego tylko zacytowałem fragment. Nie będę czytał całego artykułu żeby się z kimś wykłócać.

@Tytys_B---a spotkałeś psy wytresowane i jesteś świadomy tego jak do nich podchodzić. A tego typu metody (elektryczne obroże) są skuteczne dla ludzi którzy nie potrafią swojego psa inaczej ogarnąć.

@MacAron nie wiem czy są zajebiste, ale na pewno opieranie poglądu
  • Odpowiedz