Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Pierwszy raz byłem u dietetyka. No jest źle, bardzo źle. No ale mniejsza. Patrzę na ten jadłospis i sie zastanawiam - to tak ludzie żyją? xD A gdzie szyneczka, gdzie kotlecik? A ziemniaczki? Nawet tej diety nie zacząłem a już się kończę. Its over dla chłopa, nie ma dla mnie ratunku

#dieta #zdrowie
Mega_Smieszek - Pierwszy raz byłem u dietetyka. No jest źle, bardzo źle. No ale mniej...

źródło: comment_163012545000o8qYWRluYLJ6CSRbIvjP.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: Zmień dietetyka.

1. Jeżeli dieta nie służy zmianie nawyków żywieniowych, a jest "torturą" to przędzej czy później skończy się powrotem do dawnego jadłospisu mitycznym efektem jojo

2. Ziemniaki gotowane w wodzie są akurat spoko. To mit, że tuczą

Proponuję dużo warzyw i błonnika. Wyeliminuj rzeczy z dodatkiem curku, słodkie napoje można zamienić na takie ze słodzikami. chude mięso też powinno być ok jeżeli jest smażone na minimalnej ilości tłuszczu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: Mirki wyżej mają rację, nawet nie zaczynaj bo nic Ci to nie da. Jeśli masz naprawdę duże opory przed zmianą menu, jedz to co teraz tylko mniej. Pierwszy krok, później przyjdzie czas na następne.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Dietetyk powinien Ci ustalić dietę uwzględniającą Twoje ulubione smaki. Jeśli nie wyobrażasz sobie śniadania bez wędliny, to na choć kilka dni w tygodniu powinien dopuścić coś w tym stylu (ale mało). Tak samo jeśli obiad musi zawierać ziemniaka, to nie ma powodu, żeby zabronić ci 200g gotowanych - one nie tuczą, dopóki nie są okraszone tłuszczem. Dużo niezdrowych opcji ma swoje całkiem przyzwoite odpowiedniki. Szkoda życia na umartwianie się
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek dietetyk to biznes. Gdyby dał ci taka dietę że by ci przypasowała i miałbyś super wyniki to bys przeciez nie musial wracać do niego. Jak dalej bedziesz gruby, ale chętny zeby schudnac to wrócisz prędzej czy pozniej.
Ps. Jak tyłes to nie potrzebowałeś dietetyka zeby tyć zdrowo. Podczas chudnięcia tez nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@krabczy:

A nie możesz po prostu żreć tego co wcześniej tylko tak 30% mniej ograniczając przy okazji zbędny cukier?


Dietetycy go nienawidzą, znalazł prosty sposób jak schudnąć.

  • Odpowiedz
@krabczy: @wyjechany: Oj byczki, byczki. Widać, że nigdy nie byliście grubi xD Przecież być grubym można być z różnych przyczyn i nie tylko z obżerania się. Akurat teraz dopiero mam akcję, że muszę 5 posiłków dziennie walić jak normalnie jadałem z 3 razy max xD Ale chociaż smacznie było xD
  • Odpowiedz