Wpis z mikrobloga

Witam bardzo!!! Wołam wszystkich którzy zaplusowali lub skomentowali ten wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/60007781/pamieta-ktos-teleturniej-szalone-liczby-byla-tam-k/

Musze powiedzieć, że miałem niezły ubaw gdy padały wyniki. Niektórzy byli bardzo daleko od prawdziwej liczby puszek. Co ciekawe większość obstawiła, że puszek jest mniej niż w rzeczywistosci. Tylko co niektórzy zdecydowali się podawać wiekszą liczbe puszek. No ale wiadomo - to tylko zdjęcia, starałem sie zrobić fotki tak aby oddały rzeczywistosc ale to chyba nie możliwe. Niestety nikt nie odgadł dokładnej liczby. ale 2 mirasów było naprawde blisko. A zwycięzca skomentował wpis niemal ostatni. Ok. Podaje 3 osób które były najbliżej:

1 miejsce: @m__o: oszacował że to 124 puszki
2 miejsce: @pawciok_: oszacował że to 125 puszki
3 miejsce: @langle: oszacował że to 131 puszek

a poprawny wynik to................. 122 puszki.
Miało nie być nagrody ale macie:
https://www.youtube.com/watch?v=sWhVoyyPJ6I

OP @EmcePomidor: uważał, że średnia wszystkich wyników da wynik przybliżony do prawdziwego. jedna nie sądze aby w tym wypadku to sie sprawdziło. Jednak cieżko szacować nierówno zgniecione puszki. Myslę, że osoby które były najbliżej mieli jakąś metodę w odgadywaniu za co gratuleje bardzo.

#glupiewykopowezabawy #matematyka #szaloneliczby #liczby #szacowanie #alkoholizm

wołam: ! @langle: @m__o: @EmcePomidor: @michal-zalewski: @Adam_Hilter: @Nemootji: @tygryske: @Conscribo: @miracless: @DostalemBana: @sliwa_racing: @wypraska: @Sisyphus: @DnobezDNA: @Natna213: @onuceSzatana: @LucLac: @NaCl: @NaCl: @dorotka-wu: @szczesliwa_patelnia: @SzycheU: @Bebosz: @Krokiruks: @DrN_25: @Fanatyk_Wedkarstwa: @missGuided: @miracless: @trixx_420: @gpvx: @Grucha2408: @dlugi8: @erebeuzet: @Adam_wkladamispadam: @facke: @Captcha--: @huggus: @dudi-dudi: @jestem_legenda: @pawciok_: @langle: @mala_kropka, @smacznyy, @huggus, @LubieChleb, @Grucha2408, @gpvx, @BezkresnaNicosc, @Fanatyk_Wedkarstwa, @DrN_25, @SzycheU, @dorotka-wu, @NaCl, @b4rney, @Adam_Hilter, @michal_0107, @EmcePomidor, @Krokiruks,
  • 11