Wpis z mikrobloga

@Amishia: Ja karmię tylko applawsem od początku i koty nie wyglądają jak te spasione na zdjęciach wyżej ;) tylko normalnie, przy czym miska jest napełniona zawsze, nie mają tak, że jedzą do pożygu tylko tyle ile potrzebują.
  • Odpowiedz
@Amishia: no moim tokiem myślenia tak - już mamy masę kobiet, które nie są w stanie urodzić dzieci bez chirurga. Za kilkanaście pokoleń nie urodzisz dziecka bez pomocy lekarza tzn. nie będzie lekarzy = nie będzie nowych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@progreso: Jeżeli tak jest to okej. Ale często na przykład u zwierząt, które urodziły się na wolności, można zauważyć że jedzą do porzygu. :D
  • Odpowiedz
@Amishia: no nie ok. Ludzie tak odlecieli z bambinizmem i ratowaniem wszystkiego co się rusza, że następuje degeneracja - stąd tyle wpisów pod tagiem przegryw. W naturze to połowa tych ludzi by umarła przy porodzie, a druga połowa by nie dozyla wieku dorosłego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amishia: tak jak wymarcie innych gatunków, które przez człowieka już nie istnieją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@good_excuse: chyba z ciebie. Moje komentarze są zawsze spójne i odnoszą się do natury o praw naturalnych. Nazywanie kogoś tępa dzida bo uważa, że kastracja to tak naprawdę przyjemność dla ukojenia emocjonalności ludzkiej jest czysto zabawne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojciech-dyrets: tam wyzej wrzuciłam spis karm mokrych, ale załączam znowu. Suche karmy ogolnie nie sa zalecane dla kotow, bo one nie odczuwaja pragnienia tak jak np. Psy i im szkodzi na nerki + robi osad na zębach co moze prowadzić do zapalenia dziąseł.

Ale ogólną porada - jak cos ma w skladzie zboze to to nie jest dla kota. Ze spoko przysmaków polecam te z biedry stiksy jakby i z Rossmana.
  • Odpowiedz