Wpis z mikrobloga

@Amishia: czyli tylko rasowe koty mogą być rozmnażane tak? Reszta ma nie wychodzi z domu i być wysterylizowana? Przecież to jest zabicie wszystkich kotów w perspektywie 15 lat. No nie licząc rasowych - bo tylko te rozmnaża się celowo dla kasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@little_muffin: Ale wiesz, że się nie da wysterylizować wszystkich? Więc Twoje próby wyśmiania i pokazania mi braku logiki są słabe. Chociażby dlatego, że takich ludzi jak rolnik_wykopowy, którzy 'nie widzą potrzeby w sterylizacji kocurów' jest więcej, bo inny nie wysterylizuje kotki i już są małe.
Natomiast uważam, że powinniśmy próbować sterylizować jak najwięcej zwierząt, a przynajmniej do momentu, gdy schroniska nie będą już przepełnione bezpańskimi znajdami.
@Amishia: Amishia: btw większość kotów które widzę na rynku to właśnie takie 'niedorobione, upośledzone' koty i to właśnie przez kastrację i brak dobrych genów. W ten sposób człowiek doprowadza do niszczenia dobrych genów i będzie się rodzić co raz więcej brzydkich potworków, których nikt nie przygarnie. To co się dzieje z kotami na wolności to normalne. Mają umierac - to jest część życia. Ty byś po prostu chciała żeby śmierć była
@Amishia: Ja karmię tylko applawsem od początku i koty nie wyglądają jak te spasione na zdjęciach wyżej ;) tylko normalnie, przy czym miska jest napełniona zawsze, nie mają tak, że jedzą do pożygu tylko tyle ile potrzebują.
@Amishia: no moim tokiem myślenia tak - już mamy masę kobiet, które nie są w stanie urodzić dzieci bez chirurga. Za kilkanaście pokoleń nie urodzisz dziecka bez pomocy lekarza tzn. nie będzie lekarzy = nie będzie nowych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@progreso: Jeżeli tak jest to okej. Ale często na przykład u zwierząt, które urodziły się na wolności, można zauważyć że jedzą do porzygu. :D
@Amishia: no nie ok. Ludzie tak odlecieli z bambinizmem i ratowaniem wszystkiego co się rusza, że następuje degeneracja - stąd tyle wpisów pod tagiem przegryw. W naturze to połowa tych ludzi by umarła przy porodzie, a druga połowa by nie dozyla wieku dorosłego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amishia: tak jak wymarcie innych gatunków, które przez człowieka już nie istnieją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@good_excuse: chyba z ciebie. Moje komentarze są zawsze spójne i odnoszą się do natury o praw naturalnych. Nazywanie kogoś tępa dzida bo uważa, że kastracja to tak naprawdę przyjemność dla ukojenia emocjonalności ludzkiej jest czysto zabawne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojciech-dyrets: tam wyzej wrzuciłam spis karm mokrych, ale załączam znowu. Suche karmy ogolnie nie sa zalecane dla kotow, bo one nie odczuwaja pragnienia tak jak np. Psy i im szkodzi na nerki + robi osad na zębach co moze prowadzić do zapalenia dziąseł.

Ale ogólną porada - jak cos ma w skladzie zboze to to nie jest dla kota. Ze spoko przysmaków polecam te z biedry stiksy jakby i z Rossmana.
@little_muffin: o nawet musiałaś pobiec do moderacji się poskarżyć xD
spójnie można nawet wygłosić tyradę, że pedofilia to w sumie nic złego, co nie znaczy, że pod względem merytorycznym to nie będzie gówno warte xD

praw naturalnych

może się zapisz do konfederacji, tam też podniecają się prawem naturalnym, które zresztą jako porządek prawny tyczy się ludzi, mylisz pojęcia.
i nie wiem o czym mówisz, bo zgodnie z naturą to byś sobie
@good_excuse: nie poskarżyłam się do moderacji, bo nawet nie wiem co konkretnie miałabym skarżyć? Reszty nie chce mi się czytać, bo piszesz same bzdury. Pedofilia jest zła, ale sam pedofil nie może wybrać swojej seksualności dlatego powinien mieć zawsze dostępne leczenie i grupy wsparcia. Na resztę mi szkoda czasu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@angela09: no prawie 8. Niestety to kot nie wychodzący i za mało ruchu. Stosowałem różne karmy i teraz waga stoi w miejscu. Nie przeszkadza mu żeby wskakiwal na stół czy meble. Skakanie po ścianach też nie jest mu obce. A tyć zaczął po kastracji i wtedy zawaliłem z dietą ( ͡° ʖ̯ ͡°)