Wpis z mikrobloga

Jestem odpowiedzialnym właścicielem i nie ingeruje w ciało moich pupili jeśli nie jest to konieczne. Kotki mam wysterylizowane, bo nie chcę więcej młodych, a kocury nie, bo nie widzę takie potrzeby.


@rolnik_wykopowy: jeśli to kocury wychodzące to mogą zapładniać kotki i przyczyniać się do cierpienia bezdomnych kotów
  • Odpowiedz
@little_muffin: o nawet musiałaś pobiec do moderacji się poskarżyć xD
spójnie można nawet wygłosić tyradę, że pedofilia to w sumie nic złego, co nie znaczy, że pod względem merytorycznym to nie będzie gówno warte xD

praw naturalnych

może się zapisz do konfederacji, tam też podniecają się prawem naturalnym, które zresztą jako porządek prawny tyczy się ludzi, mylisz pojęcia.
i nie wiem o czym mówisz, bo zgodnie z naturą to byś sobie
  • Odpowiedz
@good_excuse: nie poskarżyłam się do moderacji, bo nawet nie wiem co konkretnie miałabym skarżyć? Reszty nie chce mi się czytać, bo piszesz same bzdury. Pedofilia jest zła, ale sam pedofil nie może wybrać swojej seksualności dlatego powinien mieć zawsze dostępne leczenie i grupy wsparcia. Na resztę mi szkoda czasu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@angela09: no prawie 8. Niestety to kot nie wychodzący i za mało ruchu. Stosowałem różne karmy i teraz waga stoi w miejscu. Nie przeszkadza mu żeby wskakiwal na stół czy meble. Skakanie po ścianach też nie jest mu obce. A tyć zaczął po kastracji i wtedy zawaliłem z dietą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz