Wpis z mikrobloga

Taka "chłopięca" sylwetka, której raczej nie poprawiłoby wdrażanie programów ćwiczeń stworzonych z myślą o mężczyznach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@KatpissNeverclean: Nie bój się ćwiczyć mocno i siłowo, to taki stereotyp wręcz, kobiety nie chcą "robić" mięśni, tylko "wysmuklać" sylwetkę, bo się boją, że będą wyglądać jak mięśniak.

Problem w tym, że większość facetów nawet jak ćwiczy, to nie wygląda jakby to robiło. Robienie sylwetki wymaga dużej dyscypliny
@GhostTrick: w przyszłym tygodniu zapisuję się na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie boję się, że ni stąd ni z owąd stanę się kobiecą wersją Hulka przez ćwiczenia siłowe, ale trochę boję się, że wrócę do stanu, który osiągnęłam kiedy pierwszy raz zaczęłam chodzić na siłownię. Miałam stosunkowo niski (jak na kobietę) poziom tkanki tłuszczowej i w efekcie - z jednej strony bardzo uwidoczniły mi się bicepsy
w przyszłym tygodniu zapisuję się na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KatpissNeverclean: Super! Chyba sama z siebie chcesz, to na pewno będą lepsze i długotrwałe efekty, niż jakby cię chłopak zaganiał (story of my life haha) ;D

Miałam stosunkowo niski (jak na kobietę) poziom tkanki tłuszczowej i w efekcie - z jednej strony bardzo uwidoczniły mi się bicepsy (mimo że jakoś tak mam "słabe" ręce, 40 kg
@GhostTrick: nikt mnie nie zmusza, sama chcę poprawić swój wygląd. No i zejść te 5 kg w dół. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tymi "krągłościami" niestety jest problem - będę musiała się pożegnać np. z biustemXD Tak już mam genetycznie, że w większej części składa się on u mnie z tkanki tłuszczowej. A zatem - jak dojdę do założonej wagi.. będę dość płaska. Szkoda, że ćwiczeniami nie
Pobierz
źródło: comment_1630592743uZRHl3kf7gPdW6rxNobpOF.jpg
Z tymi "krągłościami" niestety jest problem - będę musiała się pożegnać np. z biustemXD Tak już mam genetycznie, że w większej części składa się on u mnie z tkanki tłuszczowej. A zatem - jak dojdę do założonej wagi.. będę dość płaska. Szkoda, że ćwiczeniami nie da się tu nic wskórać.


@KatpissNeverclean: Większość kobiet tak ma i większość fitnesiar z tego powodu robi sobie sztuczne. Coś za coś, jeśli chcą odsłonić mięśnie,
Wcześniej pisałaś, że chcesz większe uda/tyłek - ta dziewczyna ze zdjęcia nie ma ani tyłka ani bioder ¯_(ツ)_/¯


@GhostTrick: ale właśnie podobnie jak ja ma wąskie biodra. Nie mogłabym raczej wzorować się na kimś, kto ma naturalnie szerokie biodra, albo przynajmniej ma je tak szerokie jak ramiona, bo jak już pisałam wyżej - raczej nie da się poszerzyć sobie ćwiczeniami bioder. Nawet jak tyję, to nie przybywa mi w nich centymetrów.
Ale zbliżenie się do tej formy, jaką ta dziewczyna prezentuje na tej focie, którą wkleiłam, jest dla mnie możliwe. Tylko wtedy nastąpi całkowite pożegnanie z cyckami. () Coś za coś niestety.


@KatpissNeverclean: Cóż, przestałem rozumieć czego tak naprawdę chcesz, brzmi jak powrót do żyły na bickach, ale spoko :D

W każdym razie pamiętaj, żeby się nie porównywać do ludzi, którzy robią formę zawodowo. Jeśli się z tego
@GhostTrick: czego chcę? Poprawić wygląd swojej sylwetki, spróbować trochę naprawić to, co jest w niej nie teges przez niekorzystne geny i moje własne zaniedbania. No i nabrać takiego „wysportowanego” wyglądu.
Tylko tyle i aż tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problemem jest dość chłopięca sylwetka: wąskie biodra, płaski tyłek, słabo zaznaczona talia i dość szerokie niestety, ramiona. No i tendencja do odkładania tłuszczu w okolicach brzucha i na